Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Alzheimer hastalığı kişinin hafıza, bilişsel yetenekler ve ilgili beyin bölümlerinin doğru çalışmasını engelleyen, hem hasta hem de yakınları için son derece zorlu bir süreçtir. Günümüzde Alzheimer’ı tamamen ortadan kaldırmak ne yazık ki mümkün değil ancak hem kendinize hem de bakımından sorumlu olduğunuz sevdiklerinize online psikolojik destekle yardımcı olabilirsiniz!

Alzheimer, hastalığa sahip kişi kadar her geçen gün sevdikleri kişinin hastalığın etkisiyle yaşadığı yıkımı görmek zorunda kalan hasta yakınlarını da etkiler. Özellikle depresyon, bakım sağlama sorumluluğunu üstlenen hasta yakınlarında en sık görülen psikolojik sorunlardan biridir. Hatta bu nedenle bir “aile hastalığı” olarak da adlandırılır.

Eğer siz de Alzheimer Hastalığına sahip bir yakınınızın bakımını üstleniyorsanız bu durumun yarattığı stres ve üzüntüyle başa çıkabilmek, yaşadığınız şiddetli duygusal değişimleri nasıl yönetebileceğinizi öğrenebilmek ve uzun vadede içinde bulunduğunuz durumun sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesini önleyebilmek için mutlaka psikolojik destek almalısınız.

Psikoloğunuzun yardımıyla Alzheimer hastası yakınınızla nasıl iletişim kurabileceğinizi ve zorlu davranışlarıyla nasıl başa çıkabileceğinizi öğrenebilir, üstlendiğiniz bu büyük sorumluluğun sizde yarattığı duygusal etkileri en aza indirebilirsiniz.

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!