Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Anksiyete, şiddetli bir korku ve panik duygusu hissidir. Çoğu kişi yaşamdaki önemli olaylar öncesinde kendisini korkmuş, telaşlı hissedebilir. Bu doğal bir duygu durumudur. Beklenen önemli olay sona erdiğinde korku, panik ve anksiyete duyguları da sona erer. Ancak bu duygular beklenen olay geçtikten sonra bile yaşam kalitesini bozacak düzeyde sürüyorsa kişide bir anksiyete problemi olduğundan söz edilebilir.


Hepimiz zaman zaman kendimizi kaygılı hissederiz, bu son derece normal bir durumdur. Ancak kendinizi sürekli endişeli hissediyorsanız, günlük yaşamınız bu sonu gelmeyen korku ve kaygılar nedeniyle dayanılmaz bir hal almaya başladıysa anksiyete sizi ele geçirmiş olabilir!

Anksiyete; kendinizi sürekli gergin, huzursuz, kötü bir şey olacakmış gibi hissetmenize neden olabileceği gibi kalp çarpıntısı, titreme, mide problemleri, hazımsızlık gibi birçok fiziksel belirtiyi de beraberinde getirebilir.

Anksiyete; özünde bize atalarımızdan miras kalan, vücudumuzun stresli durumlara karşı kendisini korumasına olanak sağlayan, en doğal savunma mekanizmalarından biridir. Bu doğal duygu durumunu tamamen ortadan kaldırmak insan doğasına aykırı olsa da yaşamımızı olumsuz yönde etkilemesini durdurabiliriz.

Online psikolojik destek; kendinizi sürekli kaygılı hissetmenize neden olan negatif düşünce kalıplarını değiştirebilmenize, problemlerinize daha gerçekçi ve pozitif bir bakış açısıyla bakabilmenize yardımcı olur! Psikoloğunuzun yardımıyla anksiyeteye neden olan duygu ve düşüncelerle başa çıkabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!