Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Bağımlılık; sigara bağımlılığı, alkol bağımlılığı, uyuşturucu bağımlılığı, yemek bağımlılığı, kumar bağımlılığı, sex bağımlılığı, ilaç bağımlılığı, internet bağımlılığı, alışveriş bağımlılığı, oyun bağımlılığı, sosyal medya bağımlılığı gibi birçok farklı şekilde kendisini gösterebilir. Bağımlılık; ekonomik ve fiziksel zararlarının yanında yoğun bir utanç ve pişmanlık gibi negatif duygulara neden olarak öz güven problemlerinden, aile ve arkadaşlık ilişkilerinin zedelenmesine kadar birçok olumsuzluğu beraberinde getirebilir.

Eğer sizin de öncesinde defalarca bırakmayı denemenize rağmen bir türlü başarılı olamadığınız, aynı hazzı alabilmek için her defasında daha da fazlasına ihtiyaç duyduğunuz maddeler ya da alışkanlıklarınız varsa bağımlılıkla mücadele zamanı gelmiş olabilir!

Bağımlılığı yenmenin ilk adımı bunu gerçekten istemektir! Online psikolojik destekle bağımlılığı tetikleyen; altta yatan duygu, düşünce ve davranışlarınızı ayırt edebilir, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak teknikleri öğrenebilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla kötü alışkanlıkların yerine yeni ve sağlıklı beceriler geliştirebilir; yaşamınızı bağımlılıklarınız olmadan, özgürce sürdürebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!