Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Manik depresyon olarak da bilinen bipolar bozukluk, kişinin duygu durumunda ve enerjisinde yaşadığı şiddetli yükselme ve düşmeleri ifade eden bir duygu durum bozukluğudur. Zaman zaman hepimiz duygu durumumuzda ve modumuzda değişimler yaşarız ancak bipolar bozuklukta yaşanan bu şiddetli ve ani değişimler kişinin yaşamı üzerinde ciddi etkiler bırakabilir. Bipolar bozukluk dünya genelinde belirli bir yılda 51 Milyondan fazla kişiyi etkileyen, son derece yaygın bir rahatsızlıktır.

Manik depresyon olarak da adlandırılan bipolar bozuklukta yaşanan duygu durum değişimleri yalnızca mutlu ya da üzgün olmaktan çok daha fazlasıdır! Bu ani değişimler öylesine hızlı ve keskindir ki bipolar bozukluğu olan kişiler bir an bulutların üzerinde uçarken diğer an kendilerini depresyonun karanlık duvarlarıyla karşı karşıya bulurlar.

Bipolar bozukluğun mani dönemi; normalin üzerinde neşeli bir ruh hali, canlılık, içgüdüsel davranışlar, kendini başkalarından üstün görme, uykuya ihtiyaç duymama gibi belirtilerle seyreder. Bu neşeli ruh hali yerini genellikle bipolar depresyon olarak adlandırılan; kişinin ümitsiz, üzgün, durgun, hayattan zevk alamadığı, uyumakta güçlük çektiği döneme bırakır.

Düşünce biçimimiz hayata bakış açımızı doğrudan etkiler. Bipolar bozukluğun düşünce sisteminde yarattığı bozulmalar gerçeklik algısını da etkileyerek yaşama problemli bir çerçeveden bakılmasına neden olur. Online psikolojik destekle aşırı ve tehlikeli davranışlara neden olan bu negatif, istenmeyen düşünce kalıplarını değiştirmeyi öğrenebilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla yaşadığınız ani duygu durum değişikliklerini kontrol edebilir ve bipolar bozukluk ile yaşamanızı kolaylaştıracak teknikleri öğrenerek dengeli bir yaşama kavuşabilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!