Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Boşanma sürecinde kendiniz, partneriniz ya da çocuklarınız için psikolojik danışmanlıkla süreci herkes için daha kolay ve anlayışlı şekilde geçirebilirsiniz.

Her ne kadar hiçbir çift boşanmak için evlenmese de bazen evlilikler sona erer. Boşanma süreci her iki taraf için de duygusal, fiziksel ve finansal olarak travmatik bir dönem olabilir. Eğer çocuklar da söz konusuysa boşanma süreci tüm aile üyelerini etkileyen, son derece stresli bir dönem haline gelebilir.

Boşanma gibi zorlu bir dönemden geçen herkes suçluluk, öfke, korku, utanç, gelecek konusunda ümitsizlik, yalnızlık gibi şiddetli duygusal değişimler hissedebilir. Boşanma evresi kişilerde halihazırda var olan anksiyete, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıkların etkisini arttırabileceği gibi kişilik bozukluklarını da kapsayan farklı psikolojik problemlerin yaşanmasına da neden olabilir. Bu dönem çocukların da kafa karışıklığı, suçluluk duyma, terk edilme korkusu gibi negatif duygular yaşamalarına, daha önce olmayan davranış bozukluklarının ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir.

Boşanma sürecinde online psikolojik destek kişilerin kendilerini ve kişisel ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına, bu büyük yaşam değişikliğinin beraberinde getirdiği değişikliklere yapıcı ve sağlıklı bir açıdan bakabilmelerine yardımcı olur. Psikoloğunuzun yardımıyla bu dönemde yaşadığınız yoğun duygusal değişimlere farklı bir açıdan bakabilir, boşanma sürecinde hem sizin hem de ailenizin karşılaştığı zorluklarla başa çıkabilmenizi sağlayacak yetkinlikleri geliştirebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • İsminizi vermeden görüşebilirsiniz
  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

İlk seansınız sadece 49 TL.

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!