Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Toplumun büyük bir kesimini doğrudan ya da aile ve yakınlar kanalıyla etkileyen depresyon; kişilerde haftalarca ya da aylarca devam eden bir isteksizlik hali, hayattan zevk alamama, kendine güvenin git gide azalması ve yoğun umutsuzluk gibi negatif hisleri kapsayan bir duygu durum bozukluğudur.

Kendinizi sürekli üzgün, yorgun, ümitsiz mi hissediyorsunuz? Hiç enerjiniz olmadığı için yataktan kalkmakta bile güçlük mü çekiyorsunuz? Hepimiz zaman zaman keyifsiz, bitkin ya da ilgisiz hissederiz. Ancak yaşadığınız bu üzgünlük, keyifsizlik, “boşluk” duygusu uzun süredir devam ediyorsa ve yaşamınızın kontrolünü ele geçirmeye başladıysa depresyonda olabilirsiniz

Depresyon günlük hayatınızı derinden etkileyerek hem siz hem de sizi seven kişiler için büyük bir problem haline gelebilir. Hayattan zevk almanızı, günlük işlerinizi takip etmenizi zorlaştırabilir. Sosyal yaşamda yalnızlaşmanıza, profesyonel yaşamda başarısızlıklara neden olabilir.

Depresyona yol açan temel neden otomatikleşmiş, işlevsiz düşünce biçimlerimizdir. Bu işlevsiz düşünceler kendimize, çevremize ve hayata negatif bir pencereden bakmamıza neden olur. Depresyonda online psikolojik destek bu negatif, sağlıksız düşünce kalıplarının gerçek olmadığını fark etmenizi, yaşama çok daha yapıcı ve sağlıklı bir pencereden bakabilmenizi sağlar. Psikoloğunuzun yardımıyla zorlu yaşam olaylarıyla başa çıkabilmenizi sağlayacak yeni stratejiler öğrenebilir, yaşamaya değer bir hayata yeniden kavuşabilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!