Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Partnerinizle sürekli kavga etmekten yoruldunuz mu? Hangi filmin izleneceğinden, para ile ilgili konulara kadar her şey problem haline gelmeye mi başladı? Ya da ilişkinizde bir sorun olduğunu farkındasınız ama bunu nasıl çözeceğinizi bilemiyor musunuz?

Hiçbir ilişki mükemmel değildir. Uzun süredir beraber olan tüm çiftler zaman zaman ilişkilerinde inişler ve çıkışlar yaşayabilirler. Sağlıklı bir ilişki için eşlerin öncelikle iletişim ve sosyal becerilerini geliştirmeleri; bir ilişkinin olmazsa olmaz öğeleri olan çatışma çözümü, güven, sadakat, ortak hayatın gerektirdiği sorumlulukların dağılımı gibi konularda hem fikir olmaları gerekir.

Eğer siz de eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki bağı yeniden kuvvetlendirmek, bir türlü çözüm bulamadığınız sorunların üstesinden gelmek istiyorsanız online psikolojik destek tam size göre! Psikoloğunuzun yardımıyla uzun süreli ve sağlıklı bir ilişki için gereken iletişim becerilerinizi geliştirebilir, ilişki sürecinde yaşadığınız çatışmaları çözebilmenizi sağlayacak yeni yöntemler öğrenebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!