Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Uyuyamama ya da uykuya dalmakta güçlük olarak tanımlanan insomnia en yaygın uyku bozukluklarından biridir. Hepimiz stresli olaylar öncesinde uyumakta güçlük çekebiliriz. Ancak uzun bir süredir uykuya dalmakta ya da kesintisiz, sağlıklı bir gece uykusu sürdürmekte zorluk çekiyorsanız insomnia yaşıyor olabilirsiniz.

Uzun süren uykusuzluk yaşam kalitesinin ciddi olarak bozulmasının yanında huzursuzluk, sinirlilik, odaklanma güçlüğü, kolay hasta olma gibi birçok problemi de beraberinde getirebilir.

Online psikolojik destekle uyku düzeninizi olumsuz yönde etkileyen negatif düşünce kalıplarını sizi rahatlatacak, pozitif duygu ve düşüncelerle değiştirebilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla uyku problemlerine neden olan, zihninizden atamadığınız düşüncelerle nasıl başa çıkabileceğinizi ve kaliteli bir gece uykusu için kullanabileceğiniz rahatlama tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!