Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Doğru beslenmeyle ilgili o kadar şey bilmenize rağmen bildiklerinizi bir türlü uygulayamıyor musunuz? İdeal kilonuza ulaşmak için katlandığınız onca eziyete rağmen artık kendinizde sağlıklı beslenmeyi sürdürecek motivasyonu bulamıyor musunuz?

Kilo problemlerinin altında yatan temel neden “ne” yediğinizden çok “neden” yediğinizdir. Günlük hayatta karşılaştığımız stresten benlik algımızdaki negatif imajlara kadar birçok faktör yemek seçimlerimizi etkileyebilir. Kilo problemlerini kalıcı olarak çözebilmenin tek yolu yanlış yeme alışkanlıklarına neden olan negatif düşünce ve davranış kalıplarını değiştirebilmektir.

Online psikolojik destekle kilo problemlerine neden olan otomatikleşmiş negatif duygu ve düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Yanlış gıda seçimlerine neden olan düşünce şeklinizi değiştirmeyi öğrenmeniz yemek seçimlerinizin de kalıcı olarak değişmesini sağlar. Psikoloğunuzun yardımıyla gıdalarla sağlıksız bir ilişki kurmanıza neden olan, altta yatan negatif duygularla başa çıkmayı ve yerlerine sağlıklı alışkanlıklar koymayı öğrenebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!