Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Kişinin görmezden gelemediği, İstenmeyen, rahatsız edici düşünceler (obsesyonlar) ve bu düşüncelerden kaynaklanan anksiyeteyi hafifletebilmek için tekrarlayan davranışlarla (kompulsiyonlar) tanımlanan obsesif kompulsif bozukluk ile yaşamak son derece zordur.

Takıntı hastalığı olarak da adlandırılan obsesif kompulsif bozukluk, kişilerin gün içinde defalarca ellerini yıkamalarına ya da evdeki tüm kilitleri kontrol etmeden evden çıkamamak gibi davranışlar göstermelerine neden olabilir.

Online psikolojik destekle bu tür takıntılı düşüncelerin altında yatan nedenleri ortaya çıkartabilir, istenmeyen obsesyonların yerine sağlıklı duygu ve düşüncelerin gelmesini sağlayabilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla takıntı haline gelmiş alışkanlıklarınızı nasıl normal seviyeye getirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Obsesif kompulsif bozukluğa neden olan, gerçek dışı korkularınızı doğru psikolojik destek yöntemleriyle yenebilir, obsesyonlardan ve istenmeyen davranışlardan arındırılmış bir yaşam sürebilirsiniz.

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!