Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Trafikte yolunuz kesildiğinde kan beyninize mi sıçrıyor? İşler tam olarak sizin istediğiniz gibi gitmediğinde öfke patlamaları mı yaşıyorsunuz?


Öfke de diğer tüm duygular gibi özünde son derece doğal ve normal bir içgüdüdür. Ancak aşırı ve kontrol edilemez bir hal aldığında hem iş hem de özel yaşamda yıkıcı sonuçlara neden olabilir.

Öfkenizi kontrol altına alabilmek için öfkelenmenize neden olan düşünce ve davranışlarla yüzleşmeniz gerekir. Online psikolojik destekle öfkelenmenize neden olan içsel ve çevresel tetikleyicileri belirleyebilir, kontrolünüzü kaybedeceğinizi hissettiğiniz durumlarda vereceğiniz tepkilerin çok daha dengeli olmasını sağlayabilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla öfkelenmenize neden olan şeylere tamamen farklı bir açıdan bakabilir; kabullenmeyi ve affetmeyi öğrenerek öfke patlamaları olmadan, kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!