Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Otizm, ortaya çıkış nedeni henüz tam olarak bilinemese de, beyinin farklı bölümlerinin birlikte çalışamamasına neden olan, doğuştan gelen son derece komplike bir nörogelişimsel bozukluktur. 


Otizm; dil öğreniminde gecikme, göz teması ya da karşılıklı diyalog kurmakta zorlanma, planlama ve muhakeme gibi bilişsel süreçlerde zorluk, ilgi alanlarının sınırlı olması ve motor becerilerde zayıflık gibi belirtileri de beraberinde getirebilir. Otizmli bireyler için başkalarıyla iletişim kurmak her zaman zor olsa da erken tanı ve tedavi uygulamalarıyla belirgin düzeyde gelişim görülebilir.

Otizm belirtileri kişiden kişiye göre değişebileceği gibi bir kişide görülen otizm semptomları da zaman içinde değişiklik gösterebilir. Bazı otizmli bireylerde öğrenme güçlüğü ya da farklı psikolojik problemler de birlikte görülebilir. Bu nedenle otizm tedavisinin kişiye özel olarak planlanması gerekir.

Online psikolojik destek otizmli bireyler kadar aileleri için de son derece önemlidir. Ailelerin, bu alanda deneyimli uzman psikologlarla düzenli olarak görüşerek psikolojik destek almaları otizmli bireylerle iletişim kurmalarını ve bu duruma daha kolay uyum göstermelerini sağlar.

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!