Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Çocuğunuzun hem okulda hem de evde gösterdiği problemli davranışlarla başa çıkmakta zorlanıyor musunuz? Sağlıklı bir gelişim dönemi için olmazsa olmaz yemek düzeni, uyku saati, banyo alışkanlıkları, oyun günleri, ödevlerin yapılması gibi günlük sorumluluklarını bile yerine getirmiyor mu? Bu nedenle kendinizi sürekli sinirli ve tükenmiş mi hissediyorsunuz?

Gelişim dönemi bir çocuğun hem psikolojik hem de fizyolojik olarak sağlıklı bir yetişkinliğe adım atabilmesi için geçireceği en önemli dönemlerden biridir. Bu yaştaki çocuklarda görülen öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği, davranış problemleri, sosyal uyum sorunları gibi problemler her ebeveynin korkulu rüyasıdır.

Eğer siz de gelişim dönemindeki çocuğunuzun yaşadığı sorunlarla ilgili desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızla dilediğiniz zaman görüşebilir, online psikolojik destekle çocuğunuzun yaşadığı problemleri en hızlı ve sağlıklı şekilde atlatmasını sağlayabilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!