Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Sigarayı bırakmak istiyorsunuz, ancak belki kendinize güveniniz yok, belki sürekli 'nasılsa bir gün bırakırım' diye düşünüyorsunuz ama o gün hiç gelmiyor.


Hastalıklı bir aşk hikayesidir sigara; her sigara bağımlısı bir gün mutlaka sigarayı bıraktığını hayal eder, ama o gün asla bugün değildir! 

Aslında burada söz edilmesi gereken iki kavram “bağımlılık” ve “alışkanlık” tır. Nikotin bir bağımlılıktır. Sigara içme davranışı ise bir alışkanlık. Nikotin bağımlılığının yani sigaranın fiziksel yoksunluk belirtileri 3-7 gün içinde tamamen sona erer. Ancak asıl çözülmesi gereken sigaraya duyulan psikolojik bağımlılıktır. Sigaraya bakış açınızı birçok yönden değiştirerek ve doğru yönlendirmeler alarak aslında bırakmak oldukça kolaydır.

Sigarayı bırakmaya psikolojik destekle başlayın, ihtiyacınız olduğunda psikoloğunuzdan anında destek alın, doğru şekilde ve kolayca bırakın.

Bizimle istedikleri sonuçlara daha kolay ulaşan binlerce kişilik ailemize katılın.

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!