Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Günlük hayatta karşılaştığımız neredeyse her şey strese yol açabilir. İş hayatı, aile ilişkileri, çocukların okulu, finansal durum, trafik ya da hiç beklenmedik bir anda karşımıza çıkan kötü sürprizlerin hepsi stres seviyemizin normalin üzerine çıkmasına yol açabilir. Her ne kadar stres yaşamın doğal bir parçası olsa da uzun süre normalin üzerinde strese maruz kalmak kalp rahatsızlıklarından bağışıklık sisteminin zayıflamasına, farklı psikolojik rahatsızlıkların belirmesine kadar birçok ciddi sağlık sorununu da beraberinde getirebilir.

Odaklanma güçlüğü, uyku sorunları, iştahta belirgin değişimler, halsizlik, baş ağrısı, kalp çarpıntısı, huzursuzluk gibi problemler fazla stresin en sık karşılaşılan belirtilerindendir. Fazla stres depresyon, anksiyete gibi psikolojik rahatsızlıkların en büyük nedenlerindendir.

Online psikolojik destekle bu zamana kadar kontrol etmekte zorlandığınız, sizi zorlayan duygu ve düşüncelerinizi kolayca kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz. Psikoloğunuzun yardımıyla karşılaştığınız stres tetikleyicilerine nasıl uyum sağlayacağınızı keşfedebilir, yaşamın tatsız sürprizleriyle stres seviyenizi yükseltmeden mücadele etmeyi öğrenebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!