Türkiye'nin en büyük
online terapi
platformu!

Travma sonrası stres bozukluğu; trafik kazası, cinsel istismar, şiddet, savaş gibi travmatik ve acı deneyimler yaşamış kişilerde görülebilen bir anksiyete (kaygı) bozukluğudur.

Eğer zihninizi yaşadığınız travmatik olaydan uzaklaştırmakta güçlük çekiyorsanız, olayın üzerinden haftalar geçmesine rağmen devam eden hafıza kayıpları, korku nöbetleri, panik ataklar, travmayı hatırlatan durum ve olaylardan kaçınma, öfke patlamaları gibi belirtileriniz varsa travma sonrası stres bozukluğu yaşıyor olabilirsiniz.

Online psikolojik destekle travmatik olaydan kaynaklanan anıların yıkıcı etkilerini azaltabilir, psikoloğunuzun yardımıyla yaşadıklarınıza yeni bir pencereden bakmayı başarabilirsiniz. Yaşadığınız travmanın neden olduğu kötü, istenmeyen anıları zihninizden uzaklaştırabilir, yaşamınızı yeni ve sağlıklı düşüncelerle sürdürebilirsiniz!

Önyargıyla yaklaşıp başlamaktan çekinmiştim bir süre. Ne kadar kolay olduğunu görünce geç başladığım için pişman olduğumu hissettim.
Bir danışanımız (izniyle).

Online Psikolojik Destek

Gizli ve Güvenli

Psikologofisi'nde tüm uzmanlar lisanslı ve uzmanlık alanlarında en az 2.000 saat deneyimlidir. Psikoloğunuzla yaptığınız tüm paylaşımlar siz ve uzmanınız arasında, tamamen güvenli ve gizlidir.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Psikologofisi'nde biz, psikolojik desteğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Haftalık 49 TL'den başlayan paketlerle bütçenizi sarsmadan destek alın.

Kolay ve Hızlı Destek

Bir sonraki randevunuza kadar günlerce beklemek, randevunuz için izin almak, trafiğe girmek zorunda değilsiniz. Psikoloğunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın, anında görüşmeye başlayın.

Her ne yaşıyorsanız üstesinden birlikte gelebiliriz.

  • Görüntülü/telefonla görüşme
  • Ekonomik, hızlı ve güvenli
  • Psikometrik testler
  • Size özel uzman
  • Destekleyici ödevler

Daha mutlu bir hayata şimdi adım atın;

Çevremiz daha iyi hissettiğinde bizim de mutluluğumuz artar.
Psikologofisi.com'u ihtiyacı olabileceğini düşündüğün arkadaşlarınla paylaş, onların da iyi hissetmelerini sağla!