İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ahmet Ali Sunay

Hakkında

Merhabalar, adım Ahmet Ali SUNAY. İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji lisansımı tamamlamamın ardından, İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı tamamladım. 6 yıllık meslek hayatım içersinde Klinik Psikoloji başta olmak üzere Özel Klinikler, Adliyeler, Belediyeler, Aile Sağlığı Merkezleri, Üniversitelerde ve özel kurumlarda eğitmen olarak görev yaptım. Ayrıca çeşitli seminerler vermekte; Televizyon ve Radyo programlarında Uzman Klinik Psikolog olarak yer almaktayım. Çalışma alanlarım; Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çift Terapisi, Ergen ve Yetişkinlerde Depresyon, Madde Bağımlılığı, Anksiyete, Panik Bozukluk, Bipolar Bozukluk, Konversiyon Bozukluk, Somatizasyon Bozuklukları, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgül Fobi, OKB, Uyum Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi 1. Eksen Bozuklukları ve Kişilik Bozuklukları alanlarında profesyonel destek vermekteyim.

Eğitimleri

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çift Terapisi, Ergen ve Yetişkinlerde Depresyon, Madde Bağımlılığı, Anksiyete, Panik Bozukluk, Bipolar Bozukluk, Konversiyon Bozukluk, Somatizasyon Bozuklukları, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgül Fobi, OKB, Uyum Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi 1. Eksen Bozuklukları ve Kişilik Bozuklukları

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
27.11.2020
Hocam çok teşekkür ederim. Dünkü 45 dakikalık görüşmemiz bana o kadar iyi geldi ki.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.