İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ayşe Erdoğan

Hakkında

Ben Psikolog Ayşe ERDOĞAN. Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Mobbing, Flört Şiddeti ve Duygusal Şiddet alanında farkındalık yaratacak projeler geliştirdim. Başlıca eğitimlerim ve uzmanlık alanlarım; Bilişsel Davranışçı Terapi, Gestalt Terapi, Şema Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapi, MMPI Kişilik Envanteri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Mindfulness, Kaygı Bozukluğu, OKB, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Sınırda (Borderline) Kişilik Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik Travma, Kaygı Yönetimi, Panik Bozukluk, Depresyon, Ebeveyn Tutumları, Davranış Bozuklukları, Uyum Bozuklukları (Ölüm, yas, boşanma vb.), Dikkat Eksikliği, Zaman Yönetimi, İlişki Problemleri, Öfke Yönetimi, Stres Yönetimi, Mobbing, İlişki Problemleri, Rorscharch, MMPI, Burdan Dikkat Testi, Portues Labirentleri, Objektif Testler ve Psikofarmakoloji eğitimi alarak psikolojik danışmanlık yapmaktayım.

Eğitimleri

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Mobbing, Flört Şiddeti ve Duygusal Şiddet alanında farkındalık yaratacak projeler geliştirdim. Başlıca eğitimlerim ve uzmanlık alanlarım; Bilişsel Davranışçı Terapi, Gestalt Terapi, Şema Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapi, MMPI Kişilik Envanteri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Mindfulness, Kaygı Bozukluğu, OKB, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Sınırda (Borderline) Kişilik Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik Travma, Kaygı Yönetimi, Panik Bozukluk, Depresyon, Ebeveyn Tutumları, Davranış Bozuklukları, Uyum Bozuklukları (Ölüm, yas, boşanma vb.), Dikkat Eksikliği, Zaman Yönetimi, İlişki Problemleri, Öfke Yönetimi, Stres Yönetimi, Mobbing, İlişki Problemleri, Rorscharch, MMPI, Burdan Dikkat Testi, Portues Labirentleri

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
13.10.2020
Ayşe Hanım çok ilgili ve bilgili yarım saatlik konuşmada daha önce fark edemediğim bilinçaltına attığım sorunu gün yüzüne çıkardı.
Anonim Kullanıcı
24.11.2020
Ayşe Hanım daha ilk seansta doğru bir seçim yaptığımı gösterdi. Doğru sorularla farkına varmadığım çok iyi tespitlerde bulunması, olumlu destek ve takibiyle çok güzel bir yola girdiğimin farkındayım. TEŞEKKÜRLER...

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.