İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Adım Barış Yapar, Londra'da hassas akademik ingilizce dil eğitimim ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum. Seanslarımı İngilizce de gerçekleştirebilmekteyim. Lisans öğrenimimde Varoluşçu Terapi, Aile Terapisi, Gönüllülük Eğitimi (Organizasyon Dinamikleri, İşleyişi, Çalışanların Psikolojik İyilik Hali ve Verim Arttırımı), LGBT+ bireyler ve sosyopsikolojik durumları üzerine eğitimler aldım. Ayrıca Bireysel Terapi, Depresyon, Özgüven Eksikliği, Cinsel Terapi, Stresle Başa Çıkma, Zaman Planlama üzerine danışmanlık yapmaktayım.

Eğitimleri

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Varoluşçu Terapi, Aile Terapisi, Gönüllülük Eğitimi (Organizasyon Dinamikleri, İşleyişi, Çalışanların Psikolojik İyilik Hali ve Verim Arttırımı), LGBT+ bireyler ve sosyopsikolojik durumları üzerine eğitimler aldım. Ayrıca Bireysel Terapi, Depresyon, Özgüven Eksikliği, Cinsel Terapi, Stresle Başa Çıkma, Zaman Planlama

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
10.11.2020
Özenle ve dikkatle çalışma şeklini görünce siz zaten emin ellerde olduğunuzu bileceksiniz.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.