İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Berfin Yılmaz

Hakkında

Merhaba ben Berfin Yılmaz. Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Yüksek lisansıma İngiltere’de Anglia Ruskin Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde devam etmekteyim ve eğitimim tez aşamasındadır. Yetişkinlerde Stres ile Başa Çıkma, Anksiyete, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, OKB, Panik Atak, Sosyal Kaygı, Özgüven Eksikliği, Depresyon, Yas Süreci, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Psikanalitik Psikoterapi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

SABANCI ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
ANGLIA RUSKIN ÜNİVERSİTESİ (İNGİLTERE) / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Yetişkinlerde Stres ile Başa Çıkma, Anksiyete, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, OKB, Panik Atak, Sosyal Kaygı, Özgüven Eksikliği, Depresyon, Yas Süreci, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Psikanalitik Psikoterapi

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.