İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. İstanbul Arel üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Panik Atak, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke, Özgüven Eksikliği, Bireysel ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, Yeme Bozuklukları, Çocuklarda Boşanma Sonrası İletişim, Kardeş Kıskançlığı, Öfke ve Ergenlik, Masal ve Oyun Terapisi alanlarında profesyonel destek veriyorum.

Eğitimleri

ISTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Panik Atak, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke, Özgüven Eksikliği, Bireysel ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, Yeme Bozuklukları, Çocuklarda Boşanma Sonrası İletişim, Kardeş Kıskançlığı, Öfke ve Ergenlik, Masal ve Oyun Terapisi

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
27.10.2020
Memnuniyetimi paylaşmak istedim.. Betül hocamla seanslarım çok verimli geçiyor ve her seans sorasında kendimi daha iyi hissediyorum ..
Anonim Kullanıcı
27.10.2020
iyiki varsiniz
Anonim Kullanıcı
27.10.2020
sizler var oldukca korkular tek tek silinecek tesekkurler betul hanim
Anonim Kullanıcı
27.10.2020
Hocamın tavsiyeleriyle kendimi daha iyi hissediyorum, bir sonraki seansımı heyecanla bekliyorum . İnsanın kendini güzel yönlendiren birini kesfetmesi harika tavsiye ederim
Anonim Kullanıcı
28.10.2020
Gerçekten çok iyi sorun çözücü bir hocamız diyebilirim, 2 seansta gerçekten hayatımda birçok şey kattı sayesinde adım adım psikolojik daha iyi hissediyorum var olun Betül hocam :)
Anonim Kullanıcı
29.10.2020
Yaptığı nokta atışı tespitleri ile ve yönlendirmeleriyle hayata yeniden şans tanıyıp baştan aşağı yenilenmenize yardımcı olup o gücü hissettiriyor iyi ki sizi seçmişim
Anonim Kullanıcı
05.11.2020
Her şey onunla iyi oluyor terapi değil huzur verici bir hoca
Anonim Kullanıcı
09.11.2020
Betül hanımla terapi seanslarına yeni başladık. Yaşadığım olayları o kadar iyi tanımlıyor ki, bu da onun iyi bir psikolog olduğunu gösteriyor çünkü ben Betül hanımla tanışana kadar başka psikologlara da gittim ama hiçbir tanesi bu kadar iyi tanımlayamadı yaşadıklarımı... Kısacası çok memnun kaldım Betül hanımdan🙏✨
Anonim Kullanıcı
14.11.2020
Enerjisi inanılmaz güzel seans oldukça verimli geçiyor çok memnun kaldım.
Anonim Kullanıcı
16.11.2020
İlk seansım olmasına rağmen gayet ferahlatıcı bi seanstı beni çok iyi anladı ve aydınlattı devam edeceğim kendisiyle ilgi ve alakasına teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
20.11.2020
Betül Şahin ile ilk seansımız bugündü. Kendimi görüşme bittikten sonra daha iyi hissetmeye başladım ve kendisiyle bundan sonrası için terapiye devam etmeye karar verdim. Umarım, sonraki terapilerde de bu katlanarak devam eder.
Anonim Kullanıcı
24.11.2020
Betül hanım çok yardımcı oldu bir sonraki seansını heyecanla bekliyorum tereddütte kalmadan seans alabilirsiniz.
Anonim Kullanıcı
25.11.2020
Betül Hanım bana çok güzel destek oldu... İlk seanstan kendimi çok daha iyi hissediyorum. İyi ki varsınız Betül Hanım.
Anonim Kullanıcı
26.11.2020
Herkese merhaba. Daha önce terapi almış biri olarak sizler ile görüşlerimi paylaşmak istedim. Bana göre bir insanın kendisine en çok yaklaştığı yer doğru soruları bulduğu noktadır. Betül Hanım yönlendirici, rahatlatıcı ve içinizdeki küçük çocuğa güven verici yaklaşımı ile kendinizi evinizde hissettirerek aklınızdaki bulut ve karmaşaları dağıtıp akabinde vermiş olduğu küçük ödevler ile önünüzdeki doğru adımı görmenize yardımcı oluyor. Gönül rahatlığı ile kendisinin engin bilgisi ve tecrübesinden kolayca iletişime geçerek faydalanabilirsiniz. Kendisine teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.