İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Merhabalar, ben Elif Mertan. Koç Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerini onur derecesiyle tamamladım. Lisans eğitimim süresince İngiltere'de Exeter Üniversitesi ve Avustralya'da Macquaire Üniversitesi'nde birer dönem eğitim gördüm. Uzmanlık alanım İlişki Problemleri, Özgüven Eksikliği, Stres, Kaygı ve Depresyon üzerinedir. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Birey Odaklı Terapi ve İntegratif Psikoterapi yöntemlerini kullanarak danışanların ihtiyaç ve isteklerine göre profesyonel psikolojik destek sağlamaktayım.

Eğitimleri

KOÇ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

İlişki Problemleri, Özgüven Eksikliği, Stres, Kaygı ve Depresyon, Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Birey Odaklı Terapi ve İntegratif Psikoterapi

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.