İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Engin İplikçi

Hakkında

Merhaba, ben Engin İplikçi. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Lisansı mezunuyum. Daha sonra Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı tamamladım. Şok ve panik anında insan davranışları ve zihinsel süreçlerini araştırmakta ve 4 yıldır bu konuda çalışmaktayım. Çocuk, ergen ve yetişkinler ile çalışmaktayım. Anksiyete, Depresyon, Travma, ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas, Kayıp, İlişki problemleri, Duyguların Kontrolü, Öfke ve Korku Yönetimi, Güven Problemleri, Kabus ve Tekrar Eden Rüyalar, Sosyal Fobi, Aldatılma, Öğrenme ve Özgüven alanlarında profesyonel destek vermekteyim.

Eğitimleri

İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Anksiyete, Depresyon, Travma, ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas, Kayıp, İlişki problemleri, Duyguların Kontrolü, Öfke ve Korku Yönetimi, Güven Problemleri, Kabus ve Tekrar Eden Rüyalar, Sosyal Fobi, Aldatılma, Öğrenme ve Özgüven

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.