İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Merhaba ben Ezgi Kökkülünk. Psikoloji lisans eğitimimi Işık Üniversitesi'nde tamamladım. Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Depresyon, Anksiyete, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Alt Islatma, Yeme Bozuklukları, Uyum Sorunları, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi, Yetişkin Test Eğitimleri, MMPI alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

IŞIK ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Depresyon, Anksiyete, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Alt Islatma, Yeme Bozuklukları, Uyum Sorunları, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi, Yetişkin Test Eğitimleri, MMPI

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
14.01.2021
Profesyonel ve doğru yaklaşımcı bir kimliği var. Ben, henüz seanslarımın tamamlanmamış olmasına rağmen, epeyce memnun kaldım. Çok başarılı ve geleceği parlak bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
12.01.2021
Ezgi Hanım'la 2 ay önce başlayan yolculuğumuz gerçekten çok güzel gidiyor. Takipçiliği, yol göstericiliği çok farklı; yerinde saymıyorsun ve hep üstüne koyarak ilerliyor insan. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Ben çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
06.01.2021
İlk seansım olmasına rağmen çok memnun kaldım. İçtenlikle dinlenildiğini hissediyorsun.
Anonim Kullanıcı
01.01.2021
Ezgi Hanım ile ilk seansımız olmasına rağmen çok memnun oldum. Kendi rahatlığını bana yansıtması daha da rahatlattı beni ve yıllardır sohbet ediyormuş gibi konuşmak bana çok iyi geldi. Ezgi Hanım ile çözüme ulaşacağımıza eminim. Online deyip önemsemezlik yapmayın, deneyin ve görün. Gerçekten yanımda gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederim Ezgi Hanım 😊
Anonim Kullanıcı
22.12.2020
Rasyonel çözüm önerileriyle, verdiği rahatlatıcı çözüm önerileriyle ilk seanstan itibaren farkını fark ettiren hocamıza sevgiler saygılar... Teşekkürler Ezgi Hanım.
Anonim Kullanıcı
19.12.2020
Kendisi oldukça başarılı bir psikolog hanımefendi. Olaylara bakış açısı ile insanları aydınlatmakta herkese tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
17.12.2020
Ezgi Hanım ile bulunduğum şehirdeki psikolog servislerinin yetersizliğinden muzdarip olduğumdan online psikolog arayışı içinde olduğum bir anda bu sitede görüp seans almaya karar verdim. Ben anksiyete ve panik atak rahatsızlığı yaşıyorum. Ezgi Hanım’ın kişiye yaklaşımı, anlayışı ve en önemlisi şefkati fazlasıyla naif bir insan olduğunu gösterdi bana. Dolayısıyla kendisine güvenim fazlasıyla arttı. Tabi bununla sınırlı kalmadı, rahatsızlığımın aslında gayet doğal ve normal olduğunu kabullendirdi ki çevremde çok fazla bu durumdan muzdarip insanlar var önemli olan tedaviyi kabul etmek ve hayata daha sıkı sarılıp devam etmek. Kendisi ile ikinci seansımı birkaç saat önce bitirdim. Bana tedavi sürecinde farkında bile olmadan yaptığım tüm olumlu yönlerimi açıkladı doğal olarak sevinçten havalara uçtum bunu ben başarmıştım aynı şekil bu yorumu okuyan sizlerde başaracaksınız. Belki de ilerleyen yıllarda hiç aklımıza bile gelmeyecek bu yaşadıklarımız. Toplumumuzda klişeleşmiş olan psikologların para avcısı olduğu düşüncesi yerle bir oldu bende çünkü gerçekten böyle bir durum olsaydı Ezgi Hanım’ın sürekli bana bahsettiği terapi sürecinde farkında olmadan uyguladığım strateji ve farkındalığı yüzüme karşı söylemezdi. Kısacası arkadaşlar bu konuda içiniz rahat olsun önyargılı yaklaşabilirsiniz evet normaldir ancak daha ilk seansta bile farkına varacaksınız bu durumun böyle olmadığını :) Ben kendisinden çok ama çok memnunum umarım en kısa sürede eski yaşantıma kavuşurum lütfen çekinmeyin.
Anonim Kullanıcı
29.11.2020
Ezgi hanım alanındaki konularda çok harika. Detaycı kimliği yollar açıyor. Çok nazik ve ilgili, 10/10.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.