HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Ferdi Kasap

Ferdi Kasap

( 2 Değerlendirme)
psikolog seç
149 TL
30 Dakika
psikolog seç
169 TL
30 Dakika

Merhaba. Ben Psikolog ve Aile Danışmanı Ferdi Kasap. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Aile Danışmanlığı ve Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında eğitimler aldım. Bireysel Terapi ve Çift Terapileri uygulamaktayım. Ergen ve Yetişkin yaş gruplarıyla çalışıyorum. Terapi sürecinde Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemini kullanıyorum. Bilişsel Davranışçı Terapinin kullanıldığı Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Yeme Bozuklukları, Somatoform Bozukluklar, Sosyal Fobi ve Özgül Fobi, Travmayla ilişkili bozukluklar, Sınav kaygısı, İlişki öncesi ve süresince Danışmanlık, Yaygın Fobiler, Öfke Kontrolü, Kişilik Bozuklukları, Bipolar, Borderline Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Şizotipal Kişilik Bozukluğu ve Antisosyal Kişilik Bozukluğu gibi birçok sorunla baş etmek ve üstesinden gelmeniz için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanında Aile Danışmanı olarak Aile Çatışmaları, Ailede Sorun Çözme Yolları, İletişim Problemleri, Boşanma Süreci ve Boşanma Sonrası Psikolojik Destek, Evlilik Öncesi ve Sonrası Çift Danışmanlıği gibi alanlarda da hizmet veriyorum. Yaşadığınız sorunlarla başa çıkabilmeniz için yardımcı olabilmeyi ve daha sağlıklı bir hayat sürmenizi umuyor, mutlu günler diliyorum.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Terapi sürecinde Bilişsel Davranışçı Terapi ile birlikte danışanıma uygun ekollerden yararlanarak; Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Sosyal ve Özgül Fobi, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travmayla İlişkili Bozukluklar, Sınav Kaygısı, İlişki öncesi ve süresince Danışmanlık, Yaygın Fobiler, Öfke Kontrolü, Kişilik Bozuklukları, Bipolar, Borderline Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Şizotipal Kişilik Bozukluğu ve Antisosyal Kişilik Bozukluğu yanı sıra Aile Danışmanı olarak hem bireylere hem de çiftlere, ilişki başlangıcında, süresince ve sonrasında yaşanabilen sorunlarla ilgili terapi hizmeti vermekteyim.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
28.01.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Online terapide profesyonelliğini hissettiğim bir psikolog Ferdi bey, teşekkürler.
Anonim Kullanıcı
27.12.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Kendisinden iki seans aldım. Beni sabırla dinlediği için teşekkürler.