İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Gamze Nur Demirezen

Gamze Nur Demirezen

( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Klinik Psikolog Gamze Nur Demirezen. 2017 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünü tam burslu olarak bitirdim. İstanbul Şehir Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansımı, eş şiddetine maruz kalan kadınlardaki travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) belirtilerini incelediğim tez çalışmamla 2019 yılında tamamladım. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Kişilik Bozuklukları, Tekrarlayan İlişki Sorunları, Kişilerarası İletişim Becerileri, Öfke Problemleri ve Stres Yönetimi, Kronik Depresyon, TSSB, Kaygı Bozuklukları, Yeme Bozuklukları ve OKB alanlarında çalışmaktayım. Psikoterapi seanslarımda yalnızca yetişkinlerle çalışıyorum. Seanslarımda ağırlıklı olarak şema terapi yaklaşımını kullanmaktayım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Kişilik Bozuklukları, Tekrarlayan İlişki Sorunları, Kişilerarası İletişim Becerileri, Öfke Problemleri ve Stres Yönetimi, Kronik Depresyon, TSSB, Kaygı Bozuklukları, Yeme Bozuklukları ve OKB

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
12.02.2021
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Dört gün önce ilk görüşmemi gerçekleştirdim. Gamze Hanım çok anlayışlı ve iyimser yaklaşımı olan bir insan. Kendimi çevreme bile açamazken Gamze Hanım'a istemsizce açabildim ve yarım saatlik bir görüşme bile büyük ölçüde yön gösterici oldu. Dört gündür önerilerini uyguluyorum ve kesinlikle kısa bir görüşmenin hayatıma çok şey kattığını söyleyebilirim ve devam edeceğim. Danışmak isteyen varsa bence bir şüpheye düşmesin. İlk seans bile hayatınıza olumlu dokunuşlar yapacaktır.