HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Gizem Gök

Gizem Gök

psikolog seç
129 TL
30 Dakika
psikolog seç
149 TL
30 Dakika

Merhaba ben Psikolog Gizem Gök. TED Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Şu anda Antalya Bilim Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı yapmaktayım. Eğitim sürecimde ve sonrasında birçok farklı alanda stajlarımı tamamladım. Bilişsel Davranış Terapi ve Çözüm Odaklı terapi ekolleri çerçevesinde 12 yaş üstü ergen ve yetişkin danışanlarıma hizmet vermekte olup danışan özelinde farklı ekollerden de destek almaktayım. Bunun yanı sıra sadece bireysel çalışmamakta aynı zamanda aile danışmanlığı da yapmaktayım. Travma geçirmiş, bir kronik rahatsızlığa sahip veya özel eğitim ihtiyacı duyan birey, çocuk ve ailelerine psikolojik danışmanlık vermekteyim. Depresyon Bozuklukları, Romantik ilişki Problemleri, Aile Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Aile Çatışmaları, Olumlu Anne-Baba Tutumları, Stres Yönetimi, Ayrılık/Boşanma Dönemi Stresi, OKB (Obsesif ve Kompülsif), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Yalnızlık Korkusu alanlarında destek vermekteyim. "Mutluluk varacağımız bir istasyon değil, bir yolculuk biçimidir.’’(Montesquieu). Yolculuğunuzda sizi yalnız bırakmamak ve size eşlik etmek için buradayım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

TED ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Depresyon Bozuklukları, Romantik ilişki Problemleri, Aile Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Aile Çatışmaları, Olumlu Anne-Baba Tutumları, Stres Yönetimi, Ayrılık/Boşanma Dönemi Stresi, OKB (Obsesif ve Kompülsif), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Yalnızlık Korkusu