İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Gizem Özçakır

Hakkında

Ben Gizem Özçakır. Nişantaşı Üniversitesi'nde Psikoloji lisansımı tamamladım. Fulya Terrace ve Barinyurt Huzurevi'nde stajımı tamamladıktan sonra, Çapa Psikiyatri başta olmak üzere birçok hastanede gönüllü çalısmalar yaptım. Seanslarımı Bilişsel Davranışçı Terapi ile gerçekleştirmekteyim. Uzmanlık Alanlarım: Bireysel Terapi, Çift ve Ali Terapisi, Depresyon, Madde Bağımlılığı, Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Yönetimi, Kişilik Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Duygusal İlişki Problemleri, Yas Terapisi, Ebeveyn Çocuk İlişkileri, Fobiler, Cinsel Terapi. Bu süreçlerle alkalı başa çıkmakta zorlandığınız durumlarda hizmetinizdeyim. Sevgiler.

Eğitimleri

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Duygu Durum Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Kişilik Bozuklukları, Duygusal İlişkilerdeki Problemler, Alkol ve Madde Bağımlılıkları, Yas Terapisi, Çocuk-Zeka Testleri

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
28.12.2020
İnanılmaz bir insan, gerçekten hayatımı pozitif anlamda değiştirdi. Şükranlarımı sunuyorum ve kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.
Anonim Kullanıcı
15.12.2020
Çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim kendisine.
Anonim Kullanıcı
06.12.2020
Çok seviyorum kendisini. Can kulağıyla dinliyor ve hayatına yön veren kişidir güler yüzlü içten samimi bir kişiliğe sahip onunla görüşme yaptığımdan beri hayatımda bazı şeyler değişti siz iyi ki varsınız Gizem hanım 🤗
Anonim Kullanıcı
27.11.2020
Kesinlikle çok iyi bir dinleyici. Problemlerimi ifade edemsem de çok iyi tespit edip kişiye iyi ruh hali hissettiriyor. Kendisinin bu kadar yetenekli olduğu için tebrik ediyorum çokta teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
15.11.2020
Gizem Hanım ile seanslarımız sonrası farkındalık seviyem artmaya ve gelişmeye başladı. Geçmişteki travmaların bugüne yansıması ve travmalarla baş etme yöntemlerine ek olarak; iyi hissetmek, kendinin farkına varmak, duygu-durum kontrolü yapabilmek için bir rehber öğretmen gibi bana yardımcı olmaya devam ediyor. Gizem Hanım etkin bir dinleyici ve kendisiyle konuşurken onun her detayı önemsediğini, aklında tuttuğunu gördükçe önemsendiğimi ve dinlendiğimi hissediyorum. Sonuç olarak seanslarda daha başarılı adımlar atmaya devam ediyoruz.
Anonim Kullanıcı
10.11.2020
Gizem Hanım'dan Allah razı olsun, beni benle tanıştırdı.
Anonim Kullanıcı
31.10.2020
Çok memnun kaldım teşekkürler.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.