İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Gizem Turgut

Gizem Turgut

( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika

Merhabalar, ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. İlk yüksek lisans eğitimimi Maltepe Üniversitesi’nde Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında ikinci yüksek lisans eğitimimi de Okan Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında tamamladım. Şu anda da Okan Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji’de doktora eğitimimi sürdürmekteyim. Yüksek lisans ve doktora eğitimim sırasında Aile Danışmanlığı, Bilişsel – Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Kısa Süreli Dinamik Psikoterapiler, Oyun Terapisi eğitimlerine katıldım. Ayrıca tanısal değerlendirmede ölçüm araçlarından da yararlanmak için MMPI, Çocuk Gelişim ve Zeka Testleri, Yetişkin Psikopatoloji Tarama ve Dikkat Testleri Eğitimlerine katıldım. Duygudurum Bozuklukları, Anksiyete Bozuklukları OKB, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Aile İçi Problemler ve İş Yaşamı İle İlgili Problemler alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
OKAN ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

MMPI, Çocuk Gelişim ve Zeka Testleri, Aile Danışmanlığı, Kognitif Terapi, Şema Terapi, Kısa Süreli Dinamik Psikoterapiler, Oyun Terapisi, Duygudurum Bozuklukları, Anksiyete Bozuklukları, OKB, Yeme Bozuklukları, BDT, Kişilik Bozuklukları, Aile İçi Problemler

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
02.11.2020
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Sakin ve iyi bir şekilde iletişim kuruluyor. Nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda açıkça sizi tanıdıktan sonra söylüyor. Ben memnunum ve problem yaşamadım. Üstelik fiyatı da çok uygun.