İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Gülnur Çelik

Hakkında

Merhaba, ben Gülnur Çelik. Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. İbn Haldun Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programım ardından Çocuk, Genç ve Aile Psikolojisi üzerine uzmanlık eğitimimi tamamladım. Çocuk Odaklı Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kabul ve Kararlılık Terapisi üzerine eğitimler aldım. Akran Zorbalığı, Seçici Konuşmazlık, Kaygı Bozuklukları, Duygudurum Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu alanlarında danışmanlık vermekteyim

Eğitimleri

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Çocuk Odaklı Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Akran Zorbalığı, Seçici Konuşmazlık, Kaygı Bozuklukları, Duygudurum Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
22.12.2020
Kendisine özverisi için çok teşekkür ederim. Bilgili olduğu kadar yeterli de bir psikolog. Danışmanlık almak isteyenlere kesinlikle Gülnur Hanım'ı tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
18.12.2020
Süper bir görüşmeydi. Teşekkürler.
Anonim Kullanıcı
11.12.2020
Gülnur Hanım ile haftalık seanslarımız iki aydan uzun süredir devam ediyor. Kendisini kesinlikle öneriyorum...
Anonim Kullanıcı
07.12.2020
Etkili bir seans olduğunu düşünüyorum. A++
Anonim Kullanıcı
05.12.2020
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
04.12.2020
Arkadaşımın referansı ile Gülnur Hanım ile görüştüm. İlk seansımız olmasına rağmen gayet etkili geçtiğini söyleyebilirim.
Anonim Kullanıcı
30.11.2020
Profesyonel, iletişimi kuvvetli ve danışan olarak karşısında dertlerinize çözüm bulacağınıza inancınızı yeşerten bir psikolog Gülnur Hanım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
30.11.2020
Etkili seanslar ve yardımlarınız için teşekkürler.
Anonim Kullanıcı
24.11.2020
Oldukça ilgili ve samimi bir terapist. Çok memnun kaldım.
Anonim Kullanıcı
06.11.2020
4-5 seanstır Gülnur Hanım ile görüşmekteyim. Dinlemeyi ve gözlemlemeyi çok iyi yönetebilen biri. Zamanını gerçekten sizin sorunlarınıza yardımcı olarak geçiriyor. Bir de devamlı ödev veriyor :)

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.