HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
H.K.Aşkım Gültekin

H.K.Aşkım Gültekin

psikolog seç
229 TL
30 Dakika
psikolog seç
249 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Psikolog Dr.Aşkım Gültekin. Lisans öğrenimimi İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım. 1991 yılında araştırma görevlisi olarak Atatürk Üniversitesinde göreve başladım. 2003 yılında Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında doktoramı bitirdim. Yaklaşık 27 yıl Yrd.Doç.Dr olarak çeşitli üniversitelerde öğretim üyeliği yaptım ve 2016’ dan itibaren de özel sektöre geçip Psikolog Dr. olarak çalışmalarıma devam ettim. Yurt içi ve dışı birçok bilimsel yayınım bulunmaktadır. Şimdi bilimsel birikimimi ve tecrübemi sizin için kullanma kararı aldım ve bu hizmete ihtiyacı olan herkes için buradayım. Unutulmamalıdır ki psikolojik sağlık, sağlamlık olmadıkça fiziksel sağlıkta büyük riskler oluşur. Bu nedenle tıkandığınız, sorun yaşadığınız noktada bizlerden yardım, destek istemekten çekinmeyin.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK

15 yaş grubundan itibaren psikolojik sorun yaşayan tüm danışan kesimine hizmet vermekteyim. Yetişkin psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Resim Analizi, Sınav Danışmanlığı, Meslek Seçimi Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Danışmanlığı, Kişilik Bozuklukları, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Şizotipal Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Borderline Kişilik Bozukluğu, Histrionik Kişilik Bozukluğu, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Çekingen Kişilik Bozuklukları, Panik Atak, Anksiyete, Depresyon ve Duygu durum Bozuklukları, kişisel gelişim, sınav kaygısı, fobiler, Geletofobi(kişinin kendisiyle alay edilme korkusu sosyal ilişkilerini bu yüzden kısıtlanması), Agirofobi(caddede karşıdan karşıya geçme trafik korkusu Panfobi(herzaman kötülüğün var olduguna inanma), Ksantofobi(renk korkusu bir ya da birkaç rengi hedef alıp o renklerde gerilme korkma endişe duyma), Obesofobi(şismanlama korkusu), Jinefobi(kadınlardan korkma), Seksofobi(cinsel aktivite ve objelerden korkma), Tafefobi(mezarlıklardan ve ölümden korkma), Teknofobi(teknoloji korkusu), Androfobi(erkeklerden korkma), Manyofobi(ruh sağlığını yitirmekten delirmekten korkma), Hipnofobi(uykuya dalmaktan korkma), Klostrofobi(kapalı ve basık mekan korkusu), Hayvanlardan korkma, Travmalar ve Yas Süreci , Öfke Kontrolü, Stresle Başa Çıkma, Cinsel Problemler konulu alanlarda uzmanım ve bu konulardaki sorunlarınızı gelin birlikte çözelim.