HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
İmren Ertok

İmren Ertok

( 2 Değerlendirme)
psikolog seç
149 TL
30 Dakika
psikolog seç
169 TL
30 Dakika

İzmir Ekonomi Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji Bölümü mezunuyum. Mezuniyetimin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı sertifikasyon programına katılarak “Aile Danışmanlığı” eğitimi aldım. Daha sonra deneyimsel oyun terapisinin yaratıcısı Dr.Byron Norton’dan “Deneyimsel Oyun Terapisi” teorik eğitimi ve pratik süpervizyonları aldım. Dr.Nevin Dölek’ten “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi” eğitimi aldım. Şuanda Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık ve Adli Bilimler Anabilim Dalında “Adli Psikoloji” yüksek lisans yapmaktayım. Aynı zamanda Prof.Dr.Ebru Şalcıoğlundan “İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapiler” eğitimi almaya devam etmekteyim. Türk Psikologlar Derneği üyesi ve Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi “ Çocuk Ergen Çalışma Birimi” nde gönüllü psikoloğum. Ayrıca Lösev’in gönüllü psikoloğuyum. Özel kurumsal bir anaokulda tam zamanlı psikolog olarak görev aldım. Şu anda danışanlarıma online olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktayım. Hayatımızda sıkıntı duyduğumuz birçok konu var ve olmaya devam edecek ancak bu sıkıntı duyduğunuz konularla baş etme becerilerinizi geliştirmek, psikolojik dayanıklılığınızı güçlendirebilmek, alternatif ve daha işlevsel çözüm yollarınızı birlikte keşfedebilmek için size eşlik edebilmek isterim.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / ADLİ PSİKOLOJİ

3-6 yaş arası çocuğu olan ebeveynlere “Ebeveyn Danışmanlığı”, Ergen Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Kardeş kıskançlığı, bez bırakma süreci, emzik bırakma süreci, çocukluk çağı korkuları , ebeveyn ergen çatışması , ergenlik problemleri , yaygın anksiyete bozukluğu, okb, panik atak, kaygı bozukluğu, yas, depresyon , boşanma-ayrılık süreçleri, eş çatışmaları, panik bozukluk , özgüven eksikliği, sınav ve performans kaygısı

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
16.03.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Ben de teşekkür ediyorum. Sesiniz, yargılamadan ve anlayışla dinlemeniz o kadar huzur verici ki. Tavsiye ettiğiniz 2 kitabı hemen sipariş ettim, kitapları sipariş verirken 2 harika kitap daha keşfettim. 4 .seans oldu toplamda ve bence şimdilik iyi gidiyor. Umarım seanslar sona erene kadar devam eder böyle. Ve seanslara çok zam yapılmaz ;)
PSK. İmren Ertok Cevabı
Sevgili danışanım, yorumunuz ve size bunları hissettirmiş olmak benim için çok kıymetli
Anonim Kullanıcı
25.02.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Henüz bir defa görüşme şansımız oldu ancak yaklaşımı benim için olumluydu. Umarım sonrasında da seanslar bitene böyle devam ederiz.
PSK. İmren Ertok Cevabı
Yorumunuz için çok teşekkür ederim