İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Merhaba, ben İpek Doğar. Sabancı Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun oldum. Ardından Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi Okan Üniversitesi’nde tamamladım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Rorschach Testi, Tematik Algı Testi, Öfke ve Stres Yönetimi, Depresyon, Yetişkinlerde Yas, Kaygı Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, İlişkisel Sorunlar, Yeme Bozuklukları, Kişiler Arası İletişim Becerileri ve Somatik Bozukluklar alanlarında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Eğitimleri

SABANCI ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
OKAN ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Rorschach Testi, Tematik Algı Testi, Öfke ve Stres Yönetimi, Depresyon, Yetişkinlerde Yas, Kaygı Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, İlişkisel Sorunlar, Yeme Bozuklukları, Kişiler Arası İletişim Becerileri ve Somatik Bozukluklar

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
22.12.2020
İpek Hanım son derece ilgili ve aynı zamanda karşısındaki kişinin karışıklıklar içinde bile kendisini anlamasına yardımcı olan birisi. Ona gerçekten minnettarım.
Anonim Kullanıcı
29.11.2020
İpek hanım gerçekten sizi dinleyen anlayan işinde çok başarılı olan bir psikolog. İlk görüşmede bile bir çok şeyi fark etmenizi sağlıyor. Kendisine denk geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum.
Anonim Kullanıcı
29.10.2020
İpek Hanım gerçekten çok profesyonel ve mükemmel bir psikolog... Daha ilk seanstan bile bakış açımı değiştirdi, kendisine minnettarım.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.