İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
İrem Solak

İrem Solak

( 2 Değerlendirme)

Merhaba, ben Psikolog İrem Solak. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum. Öğrenim hayatımda gelişim laboratuvarında, Çocuk-Ergen psikiyatri kliniğinde ve Yetişkin psikiyatri kliniğinde stajlar yaptım. Filial Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Danışmanlığı eğitimlerini aldım. Şu anda ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi alanlarını eklektik biçimde kullanarak; Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Özgül Fobiler (Klostrofobi, Hayvan, Yükseklik, Kan, Karanlık vb. Korkular), Sosyal Fobi, Panik Bozukluk, Agorafobi, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Romantik İlişki Sorunları, İletişim Problemleri, Öfke Yönetimi, Stres Yönetimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Sınav Danışmanlığı, Motivasyonel Görüşmeler ve Akademik Endişeler gibi konularda çalışmaktayım. Destek almak istediğiniz konuda size eşlik etmeyi, hayat kalitenizi birlikte artırmayı çok isterim. Görüşmek üzere.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Filial Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Danışmanlığı eğitimlerini aldım. Şu anda ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi alanlarını eklektik biçimde kullanarak; Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Özgül Fobiler (Klostrofobi, Hayvan, Yükseklik, Kan, Karanlık vb. Korkular), Sosyal Fobi, Panik Bozukluk, Agorafobi, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Romantik İlişki Sorunları, İletişim Problemleri, Öfke Yönetimi, Stres Yönetimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Sınav Danışmanlığı, Motivasyonel Görüşmeler ve Akademik Endişeler gibi konularda çalışmaktayım. Destek almak istediğiniz konuda size eşlik etmeyi, hayat kalitenizi birlikte artırmayı çok isterim. Görüşmek üzere.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
23.11.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
İrem Hanım ile ilk görüşmemizi yaptık ve kendimi daha şimdiden rahatlamış hissediyorum. Bundan sonraki süreci nasıl devam ettireceğimiz konusunda açıklama yapması beni en çok rahatlatan şey oldu. Dikkatli dinleyişi için ayrıca teşekkür ederim.
PSK. İrem Solak Cevabı
Vakit ayırıp deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim 🍀
Anonim Kullanıcı
18.11.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Çok deneyimsiz.
PSK. İrem Solak Cevabı
Vakit ayırıp deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim 🍀