İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
İremgül Kızılcık

İremgül Kızılcık

( 3 Değerlendirme)
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika

Merhaba, ben İremgül Kızılcık. İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. Şu an İzmir Bakırçay Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim. Lisans eğitimim boyunca birçok sosyal sorumluluk programında yer aldım. Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde çocuklarla çalıştım. Birçok psikolojik danışmanlık merkezinde staj deneyimi sağladım. Ülkemizde meydana gelen doğal afetlerde gönüllü psikolog olarak görev almaktayım. Lisansım bitirdikten sonra özel bir kurumda psikolog olarak görev aldım. Çalışan bireylerin stres, iş-yaşam çatışması ve iş yeri problemleri gibi konuları üzerine danışmanlık hizmeti verdim. Hem Bilişsel Davranışçı Psikoterapi eğitimimde hem de klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimde süpervizyon ile birlikte danışan görme sürecimi tamamladım. Terapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü uygulayan bir psikoterapistim. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapiye ek olarak Şema Terapiye de yer vermekteyim. Yetişkin ve ergenlerle çalışmaktayım. Yeme bozuklukları (anoreksiya nevroza, bulimiya nevroza, tıkınırcasına yeme bozukluğu), duygusal yeme problemleri, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk), anksiyete (kaygı) bozuklukları, stres, öz güven eksikliği, öfke kontrol problemleri ve ergen- ebeveyn ilişkisine yönelik danışmanlık hizmeti vermekteyim. Terapi süreci boyunca gerek duyulduğu taktirde objektif ve projektif testler uygulamaktayım. Nefes egzersizleri ve öz şefkat uygulamalarını terapi akışına ekleyerek sıklıkla kullanmaktayım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi yöntemleri ile yetişkin ve ergenlerle çalışmaktayım. Yeme bozuklukları (anoreksiya nevroza, bulimiya nevroza, tıkınırcasına yeme bozukluğu), duygusal yeme problemleri, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk), anksiyete (kaygı) bozuklukları, stres, öz güven eksikliği, öfke kontrol problemleri, ergen- ebeveyn ilişkisine yönelik danışmanlık hizmeti vermekteyim. Terapi süreci boyunca gerek duyulduğu taktirde objektif ve projektif testler uygulamaktayım. Nefes egzersizleri ve öz şefkat uygulamalarını terapi akışına ekleyerek sıklıkla kullanmaktayım.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
10.11.2021
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
İrem hanımdan ilk terapi almaya başladığım günü hatırlıyorum da, ilk gün olmasına rağmen telefonu kapattıktan sonra kendimi çok çok iyi hissettirmişti bana. Hem çok sıcakkanlı hem de çok iyi bir dinleyici. Samimiyeti, içtenliği ile beni çok rahat hissettiriyor. İlk terapi almaya karar verdiğim gün iyi ki İrem hanımı tercih etmişim. Bana katkıları için kendisine çok teşekkür ediyorum. Terapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
06.11.2021
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
İrem hanım dünyama adeta bir güneş gibi ışık ve enerji verdi diyebilirim. İyi bir dinleyici. İrem hanım konuştuğunda, beni bu dünyada anlayan birileri var diyor insan. Kendisine içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güzel enerjiyle, işinin ehli bir psikologla görüşmek isterseniz İrem hanımı kaçırmayın derim, sevgi ve sağlıcakla kalınız.
Anonim Kullanıcı
18.09.2021
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
 • star ikon
İrem Hanım her şeyden önce çok iyi bir dinleyici. Beni ve problemlerimi anladığını, beni can kulağıyla dinlediğini ilk andan itibaren hissettim. Hal böyle olunca, ben de kendimi güven içinde anlatabildim. İrem Hanım, profesyonelliği ve doğallığı aynı anda hissettirebilen bir psikolog, bu yönüyle danışan - psikolog iletişimi hem sağlıklı hem iyi hissettirici bir hal alıyor. İyi ki karşılaşmışız diyorum çünkü; bana tamamıyla kendim olma özgürlüğünü veren şahane bir terapist tanıdım. Başlamayı düşünenler için söylemeliyim ki, bir an önce başlayın, geciktirmeyin, pişman olmayacaksınız.