İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Kardelen Kayhan

Kardelen Kayhan

( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
149 TL
30 Dakika
psikolog seç
169 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Psikolog Kardelen Kayhan. İngilizce Psikoloji Lisans eğitimi İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladım ve eğitimime Uluslararası Dublin Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında devam etmekteyim. Bu süre zarfında çeşitli dernek, sivil toplum kuruluşları, okul öncesi kurumlar ve hastanelerde görev alarak kendimi geliştirme fırsatı buldum. Bilişsel Davranışçı Terapi (Yetişkin/İleri Düzey), Psikodinamik Psikoterapi, Çözüm Odaklı Terapi, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi (Çocuk/Ergen), Masal Terapisi ve Oyun Terapisi eğitimlerimin ışığında çocuk, ergen, yetişkin ve çift/aile’lere Türkçe ve İngilizce bireysel danışmanlık hizmeti vermekteyim. Terapist kimliğimin yanı sıra eğitimini aldığım çeşitli objektif ve projektif testlerle de sahada aktif olmaya devam ediyorum. Çalışma alanlarım; Depresyon, Anksiyete, Travma sonrası stres bozukluğu, Travma ve Stresörle ilgili bozukluklar, Stres bozukluğu, Dışa atım bozuklukları (idrar kaçırma, dışkı kaçırma), Panik Bozukluk, Fobiler (nesne fobileri, durum fobileri ve işlev fobileri), Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları (Paranoid kişilik bozukluğu, Borderline kişilik bozukluğu, Histriyonik kişilik bozukluğu, Çekingen kişilik bozukluğu, Bağımlı kişilik bozukluğu, Obsesif-Kompulsif kişilik bozukluğu), İlişki Problemleri, İletişim Problemleri, Stres Yönetimi, LGBT+, Cinsel Problemler, Cinsel İşlev Sorunları, Çocukluk çağı korkuları, Çocuklarda davranış sorunları, Sınav kaygısı. Wisc-R Zeka Testi, MMPI, MOXO testi, Çocuklar ve yetişkinler için çeşitli objektif ve projektif testlerin uygulayıcısıyım. Geçirmek istediğiniz sürecinizin yolculuğunla benimle birlikte çıkmak isterseniz mutluluk duyarım. İyi günler, mutlu yarınlar dilerim.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi (Yetişkin/İleri Düzey), Psikodinamik Psikoterapi, Çözüm Odaklı Terapi, Aile Danışmanlığı, Depresyon, Anksiyete, Travma sonrası stres bozukluğu, Travma ve Stresörle ilgili bozukluklar, Stres bozukluğu, Dışa atım bozuklukları (idrar kaçırma, dışkı kaçırma), Panik Bozukluk, Fobiler (nesne fobileri, durum fobileri ve işlev fobileri), Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları (Paranoid kişilik bozukluğu, Borderline kişilik bozukluğu, Histriyonik kişilik bozukluğu, Çekingen kişilik bozukluğu, Bağımlı kişilik bozukluğu, Obsesif-Kompulsif kişilik bozukluğu), İlişki Problemleri, İletişim Problemleri, Stres Yönetimi, LGBT+, Cinsel Problemler, Cinsel İşlev Sorunları, Çocukluk çağı korkuları, Çocuklarda davranış sorunları, Sınav kaygısı. Wisc-R Zeka Testi, MMPI, MOXO testi, Çocuklar ve yetişkinler için çeşitli objektif ve projektif testlerin uygulayıcısıyım.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
24.01.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
İlk defa online psikolog desteği almaktayım ve başlangıçta çok çekincelerim vardı. Uzun zamandır kendimi böyle ifade etmemiştim. Kardelen Hanım, kendimle yeniden tanışma yolculuğumda yorumları ve soruları ile bana çok yardımcı oluyor. Yolculuk fazlasıyla uzun ancak Kardelen Hanım sayesinde bu yolculuk o kadar da karanlık değil artık. Beni dikkatle dinlediği, önemsediğini gösterdiği için kendisine çok teşekkür ederim.