İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Melis Geyik

Hakkında

Bilkent Üniversitesi mezunuyum.Yetişkinlerde Anksiyete, Depresyon, Öfke Problemi, Özguven Eksikligi, Panik Atak, OKB, Uyku Problemi, Duygu Durum Bozuklukları, Aile ve Çift Danışmanlığı, Etkili İletişim, Boşanma sürecinde çocuklarla iletişim, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Disleksi, Çocuklarda Gelişim Bozukluklari, , Çocuklarda beden farkındalığı, Duygu Kontrolü, Çocuklarda Yeme Bozuklukları alanlarında profesyonel destek veriyorum. Başa çıkmakta zorlandığınız bu konularda yanınızdayım.

Eğitimleri

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Aile ve çift danışmanlığı, boşanma sürecinde çocuklarla iletişim, çocuk ve ergen psikolojisi, kardeş kıskançlığı, çocuklarda beden farkındalığı, duygu kontrolü, etkili iletişim, yeme bozuklukları, uyku problemi ve disleksi

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
10.10.2020
Tam anlamı ile beni dinlediğiniz ve bana destek olduğunuz için size çok ama çok teşekkür edeim hocam. sizle aldığım senaslardan sonra hataya bakış açım değişt.
Anonim Kullanıcı
13.10.2020
Melis Hanım ki ben kendisine hocam derim. Sizi dinler, sesinden bile anlarsınız sizi iyi anladığını. İşini iyi yapan herkes gibi size yol göstermez, yolun önündeki engelleri size gösterir. Siz yanınızda bir uzmanla kendi başınıza kendinizi iyi etmenin hazzına ulaşırsınız. Kendisine yardım etmek isteyen, kendisine şefkat gösteren hiç kimse Melis hocayla iletişime geçmekten çekinmesin derim.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.