İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Merve Cansu Çavuş

Hakkında

Merhaba ben Klinik Psikolog Cansu Çavuş, İstanbul Arel Üniversitesi'nde Psikoloji lisansım ardından, İstanbul Arel Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Bilişsel Terapi, Rasyonel Duygucu Terapi, Bireysel, Ergen ve Çocuk Terapileri, Oyun Terapisi, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke Kontrol, Özgüven Eksikliği, Değersizlik, Aileyle Anlaşmazlıklar, Çocuklarda Boşanma Sonrası İletişim, Kardeş Kıskançlığı, Ergenlerde Kimlik Karmaşası, Ergenlik Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Motivasyon Seansları gibi alanlarda hizmet vermekteyim. Ayrıca, Denver2, AGTE gibi Gelişim Testleri, Dikkat Testleri, Wıscr Zeka Testi, Stanford Binet Zeka Testi, Okul Olgunluğu Testi, Okula Hazırlık Testi, MMPI Kişilik Testi uygulayıcısıyım.

Eğitimleri

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Terapi, Rasyonel Duygucu Terapi, Bireysel, Ergen ve Çocuk Terapileri, Oyun Terapisi, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke Kontrol, Özgüven Eksikliği, Değersizlik, Aileyle Anlaşmazlıklar, Çocuklarda Boşanma Sonrası İletişim, Kardeş Kıskançlığı, Ergenlerde Kimlik Karmaşası, Ergenlik Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Motivasyon Seansları, Gelişim Testleri, Dikkat Testleri, Wıscr Zeka Testi, Stanford Binet Zeka Testi, Okul Olgunluğu Testi, Okula Hazırlık Testi, MMPI Kişilik Testi

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.