İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Adım Müge Artun. Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ile birlikte Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluklar, Obsesif-Kompulsif Bozukluklar, Sosyal Anksiyete, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Zaman Yönetimi, İlişki Problemleri, Öfke Yönetimi, Ergenlik Problemleri ve Gelişimi, Ebeveyn Danışmanlığı konularında danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluklar, Obsesif-Kompulsif Bozukluklar, Sosyal Anksiyete, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Zaman Yönetimi, İlişki Problemleri, Öfke Yönetimi, Ergenlik Problemleri ve Gelişimi, Ebeveyn Danışmanlığı

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
22.11.2020
Müge Hanım ile birlikte olan terapi sürecimde kendimle ilgili her seansta yeni farkındalıklar kazanıyorum. Özellikle bilişsel davranışçı terapi yöntemi ile kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.