İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nil Topaloğlu

Hakkında

Merhaba, ben Nil Topaloğlu. Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi Okan Üniversitesi’nde tamamladım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Rorschach Projektif Testi, Yetişkinlerde Yas, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, İlişkisel Sorunlar, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Öfke ve Stres Yönetimi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Somatik Bozukluklar ve Yeme Bozuklukları alanlarında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Eğitimleri

SABANCI ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
OKAN ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Rorschach Projektif Testi, Yetişkinlerde Yas, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, İlişkisel Sorunlar, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Öfke ve Stres Yönetimi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Somatik Bozukluklar ve Yeme Bozuklukları

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
09.01.2021
Nil Hanım sabırlı ve sakin bir şekilde sizi anlamaya çalıştıktan sonra, çalışma şeklinden ve size uygun olduğunu düşündüğü metotlardan bahsediyor. Geçtiğimiz sürede çok zor zamanlarda ani ihtiyacım olduğunda hemen randevu açtı. Uzun vadeli bir süreç olacak, kendisiyle bu süreçte olmaktan çok mutluyum.
Anonim Kullanıcı
08.01.2021
Birlikte çok güzel kontrollü bir yol izleyeceğimize inanıyorum, ilk seansım olmasına rağmen bende oluşturmuş olduğunuz farkındalık için teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.
Anonim Kullanıcı
15.11.2020
Sakin tavrı ve sabrıyla ilk seansta iyi geldiğini hissettirdi Nil Hanım. Doğru yerde gelen sorularla daha derini düşünmemi sağladığını düşünüyorum.Teşekkürler.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.