HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
N. Seda Büyüktarakçı

N. Seda Büyüktarakçı

psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika

Merhabalar ben Uzman Klinik Psikolog Seda Büyüktarakçı. 2016 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (Tam burslu) bölümünden mezun oldum.2019 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü yine burslu olarak tamamladım.2016-2018 yılları arasında çeşitli danışmanlık merkezleri ve anaokullarında çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Oyun Terapisi eğitimimi tamamladım, yaklaşık 6 yıldır danışanlarıma Panik Atak, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke, Özgüven Eksikliği, Çift Terapisi, İlişki Problemleri, Yeme Bozukluğu, Çocuklarda Boşanma Sonrası İletişim, Kardeş Kıskançlığı, Ergenlik Dönemi Problemleri, Masal ve Oyun Terapisi, Zeka Testleri, Gelişim Testleri ve Kişilik Testleri alanlarında profesyonel destek vermekteyim. Kişilik Bozuklukları (Narsistik Kişilik, Borderline Kişilik, Bipolar Kişilik, Histerik ve Histrionik Kişilik), Kayıp ve Yas Süreci, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Evlilik ve Çift Danışamanlığı, Boşanma Süreci Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Öfke Kontrolü, Uyku Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Sınav Kaygısı ve Sınav Danışmanlığı, Stres Yönetimi, İstismar, Anksiyete Bozukluğu, iletişim ve ilişki problemleri, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Fillial Terapi, Sporcu Danışmanlığı, Gelişim ve Zeka Testleri konularında destek vermekteyim. Uyguladığım testler ve terapiler; MMPI Kişilik Testi, Wısc-r Zeka Testi, Ankara Gelişim Testi, Çocuk Resim Analizi, D2 Dikkat Testi, Kent Porteus Zeka Testi, Burdon Dikkat Testi, Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisidir.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Kişilik Bozuklukları( Narsistik Kişilik, Borderline Kişilik, Bipolar Kişilik, Histerik ve Histrionik Kişilik), Kayıp ve Yas Süreci, Depresyon, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Evlilik ve Çift Danışamanlığı, Boşanma Süreci Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Öfke Kontrolü, Uyku Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Sınav Kaygısı ve Sınav Danışmanlığı, Stres Yönetimi, İstismar, Anksiyete Bozukluğu, iletişim ve ilişki problemleri,Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Fillial Terapi, Sporcu Danışmanlığı, Gelişim ve Zeka Testleri konularında danışanlarıma destek vermekteyim. Uyguladığım testler ve terapiler; MMPI Kişilik Testi, Wısc-r Zeka Testi, Ankara Gelişim Testi, Çocuk Resim Analizi, D2 Dikkat Testi, Kent Porteus Zeka Testi, Burdon Dikkat Testi, Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisidir.