İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Oğuzhan Yılmaz

Hakkında

Merhaba, ben Oğuzhan Yılmaz. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü şeref öğrencisi ünvanı ile bitirdim. Seanslarımı İngilizce de gerçekleştirebilmekteyim. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Davranışsal Aktivasyon Terapisi, Farkındalık Terapisi gibi eğitimlerimi tamamladım. Öğrenciliğim sırasında farklı ülkelerde staj programlarına katıldım ve farklı kültür ve topluluklarla çalışma imkanım oldu. Kaygı Bozuklukları (özgül fobiler, çocuklarda sınav kaygısı, evlilik kaygısı, gelecek kaygısı vb.), Depresyon, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Ailesel Kaynaklı Stres Bozuklukları, İletişim Becerileri, Manipülasyon ve Süregelen İlişkisel Sorunlar, Okul Uyum Problemleri alalarında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Eğitimleri

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİK REHBERLİK VE DANIŞMANLIK

Alanı

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Davranışsal Aktivasyon Terapisi, Farkındalık Terapisi, Kaygı Bozuklukları (özgül fobiler, çocuklarda sınav kaygısı, evlilik kaygısı, gelecek kaygısı vb.), Depresyon, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Ailesel Kaynaklı Stres Bozuklukları, İletişim Becerileri, Manipülasyon ve Süregelen İlişkisel Sorunlar, Okul Uyum Problemleri

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
19.01.2021
İlk kez böyle bir terapi aldım ve süreyi 30 dakika olarak seçtim. :( Sonrasında uzattık sorunsuz ve güvenilir bir şekilde... İlk seanstan bile olaylara farklı bakış açısıyla bakabileceğimi farkettim. İşleyiş tarzının oldukça etkili olacağını ve problemlerimi çözeceğimi düşünüyorum. Ödevlendirme gibi stratejileri var, çok ilginç buldum. Umarım yol katederiz, inanıyorum 🙏🏻
Anonim Kullanıcı
12.01.2021
Gerekli enerjiyi yakalayamamaktan çekindiğim için online terapiye sıcak bakamıyordum, fakat uzun araştırmalar sonucu Oğuzhan Bey’i buldum. İlk terapide bile rahatlamanızı ve kendizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Sürecin olumlu devam edeceğini ilk seansta bile hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
23.12.2020
Çok dikkatli ve özenli bir psikolog Oğuzhan Bey. 30 dakikalık seans bile çok faydalı oldu diyebilirim. Görmem gereken birçok noktayı gösterdi. Kesinlikle tavsiye ederim. O kadar yumuşatıcı bir ses tonu var ki direkt huzura erdim. Sağ olun, var olun.
Anonim Kullanıcı
12.12.2020
İlk seansımızı gerçekleştirdik ve gerçekten güzel enerjisi sayesinde kendimi huzurlu hissediyorum. Gelecek seansı iple çekiyor olacağım.
Anonim Kullanıcı
08.12.2020
Oğuzhan Bey ile ilk seansımızı bugün gerçekleştirdik, gerçekten çok samimi bir yaklaşımı var ve sorunlarımı çözmem için ilk adımları atmamı sağladı. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, gerçekten çok başarılı ve bana çok faydası olacağına eminim. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve seanslara devam etmeyi diliyorum.
Anonim Kullanıcı
23.11.2020
Merhaba Oğuzhan Bey ile konuşurken kendi pozitif enerjisinin bir anda size de geçtiğini hissetmiş olabilirsiniz :) Kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebileceğiniz çok iyi ve dikkatli bir dinleyici kendisi. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum.
Anonim Kullanıcı
19.11.2020
Oğuzhan Bey’i son derece dingin ve huzurlu buldum. Kendimi ilk seans olmasına rağmen rahatlıkla ifade edebildim. Beni dikkatle dinleyip önemsediği için çok teşekkür ediyorum.
Anonim Kullanıcı
14.11.2020
Hoş bir sohbetti. Bir arkadaşımla dertleşiyormuş gibi hissettim. Doğru hekimle doğru yolda olduğuma ikna oldum. Teşekkür ediyorum kendisine.
Anonim Kullanıcı
03.11.2020
Kendi içimde sormadığım birçok soruyu sorduğu ve beni kendimle ilgili düşünmeye ittiği için teşekkür ederim. Özellikle ilk seansınız ise rahatlıkla öneririm.
Anonim Kullanıcı
29.10.2020
İlk görüşmemiz gayet olumlu geçti, umarım devamı da farkındalıklarımı artırır.
Anonim Kullanıcı
18.10.2020
Seans esnasında rahatlamış hissettim...
Anonim Kullanıcı
15.10.2020
Merhaba canım eğer bu yazımı okuyorsan sende benim gibi çıkmazda kalmışsın demek ki... Şunu sana tüm samimiyetimle söylüyorum Oğuzhan Bey işinde gerçekten mükemmel... Ben çok memnun kaldım. Nasıl söyleyeyim, uzun zaman sonra güldüm ve içim ferahladı. İnsanı güneş gibi aydınlatıyor. Tercihin muhakkak Oğuzhan Bey olmalı. Kendisine buradan teşekkür ederim.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.