İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ramazan Kaygusuz

Hakkında

Merhaba, ben Ramazan Kaygusuz. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca yurt dışında eğitimler aldım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık yüksek lisans programıma devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Anksiyete ve Kaygı Bozuklukları, Öfke ve Stres Yönetimi, İlişki Problemleri, Kişiler Arası İletişim Becerileri, OKB, Bireysel Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Dikkat Testleri, Gelişim Testleri, Çocuk Objektif Testleri, Resim Analizleri, Özel Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Zihinsel Gerilik alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ / REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Anksiyete ve Kaygı Bozuklukları, Öfke ve Stres Yönetimi, İlişki Problemleri, Kişiler Arası İletişim Becerileri, OKB, Bireysel Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Dikkat Testleri, Gelişim Testleri, Çocuk Objektif Testleri, Resim Analizleri, Özel Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Zihinsel Gerilik

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.