İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Salih Taşkın

Salih Taşkın

( 1 Değerlendirme)

Merhaba Ben Psikolog Salih Taşkın. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Aile çalışmaları ve İş ve Örgüt Psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Eğitimlerimi Psikodinamik Psikoterapi , Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ekollerinde aldım. Danışmanlığım süresince MMPI, Beck Depresyon Envanteri gibi ölçekler ile bilimsel değerler ile süreci ilerletiyorum. Ergenlik döneminde Sınav Kaygısı, Olumsuz Düşüncelerle Başetme, Zorbalık, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Öğrenci Koçluğu;Yetişkinler için Genel Ruhsal Bozukluklar, Depresyon, Kaygı, İletişim Problemleri,İş Hayatı Problemleri, Tükenmişlik Sendromu gibi konularda terapi desteği veriyorum. Sporcular için de Performans, Duygu-Düşünce-Davranış, Hedef belirleme konularında destek vermekteyim. Yaşamımızın her anında psikolojik desteğe ihtiyaç olmaktadır ve bu süreçler psikolojik sağlamlığımıza olumlu katkılar sağlamaktadır. Yaşamayı hissetmek ve yaşanan duyguları kabul ettiğimiz yaşamınızda karşılıklı kısa bir paylaşım yapacağız. Görüşmek Dileğiyle

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Eğitimlerimi Psikodinamik Psikoterapi , Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ekollerinde aldım. Danışmanlığım süresince MMPI, Beck Depresyon Envanteri gibi ölçekler ile bilimsel değerler ile süreci ilerletiyorum. Ergenlik döneminde Sınav Kaygısı, Olumsuz Düşüncelerle Baş etme, Zorbalık, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Öğrenci Koçluğu;Yetişkinler için Genel Ruhsal Bozukluklar, Depresyon, Kaygı, İletişim Problemleri,İş Hayatı Problemleri, Tükenmişlik Sendromu gibi konularda terapi desteği veriyorum. Sporcular için de Performans, Duygu-Düşünce-Davranış, Hedef belirleme konularında destek vermekteyim.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
28.12.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Kendisiyle bir seans gerçekleştirdim ama şundan eminim bu sitedeki birçok psikolog gibi berbat bir psikolog. Karşıdaki danışanını asla umursamayan bir kişilik. Seans içerisinde belki bunu anlayamayabilirsiniz. Ama ben açık konuşmak gerekirse hem psikolog hemde insan olarak uzak durulması gereken bir kişilik oldugunu soyleyebilirim. Keske bu yorumum gereken tek bir kişiye ulaşabilseydi ama en azından düşüncelerimi söylemiş oldum.