HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Selin Elihayrat

Selin Elihayrat

psikolog seç
109 TL
30 Dakika
psikolog seç
129 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Psikolog Selin Elihayrat. Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum. Etik koşullar ve bu süreçte etkin bir psikolog olmak adına süpervizyon ve kendi terapi sürecimden geçtim. Bu süreçten itibaren danışan kabulüne başladım. Öğrenim ve meslek hayatım süresince edindiğim etik ilkelere sıkı bir bağlılığın yanına ek olarak benimsemiş olduğum ekollerle sizlerin yaşadığı bu zor sürece destek olmayı istiyorum. Bilişsel ve Davranışçı Terapi ve EMDR ışığında danışanlarımla birlikte etkili ve güvenilir bir iletişim kurduğum terapi yaklaşımlarını uyguluyorum. 7 yaş ve üzeri olan bireyler ile terapi süreci sürdürmekteyim. Depresyon, Panik Atak, Uyku Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Agorafobi olarak adlandırdığımız Kapalı Alan Korkusu, Özgül Fobiler ( Kedi-köpek korkusu, Ani Korku, Yükseklik Korkusu, Kan tutması, Uçak Fobisi), Sosyal Kaygı, Yas Süreci, Romantik İlişkiler, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Sınırda Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Madde Bağımlılığı, Kumar Bağımlılığı, Alışveriş Bağımlılığı, Oyun Bağımlılığı, Özgüven problemleri, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Stresle Başa Çıkma Yöntemleri, Tükenmişlik Sendromu, Benlik Değeri, Geçmiş Olumsuz Yaşantılar, İlişkisel Travmalar, Öfke Problemleri gibi konularda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Bilişsel ve Davranışçı Terapi ve EMDR ışığında danışanlarımla birlikte etkili ve güvenilir bir iletişim kurduğum terapi yaklaşımlarını uyguluyorum. 7 yaş ve üzeri olan bireyler ile terapi süreci sürdürmekteyim. Depresyon, Panik Atak, Uyku Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Agorafobi olarak adlandırdığımız Kapalı Alan Korkusu, Özgül Fobiler ( Kedi-köpek korkusu, Ani Korku, Yükseklik Korkusu, Kan tutması, Uçak Fobisi), Sosyal Kaygı, Yas Süreci, Romantik İlişkiler, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Sınırda Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Madde Bağımlılığı, Kumar Bağımlılığı, Alışveriş Bağımlılığı, Oyun Bağımlılığı, Özgüven problemleri, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Stresle Başa Çıkma Yöntemleri, Tükenmişlik Sendromu, Benlik Değeri, Geçmiş Olumsuz Yaşantılar, İlişkisel Travmalar, Öfke Problemleri