İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Sena Kılınçarslan

Sena Kılınçarslan

( 1 Değerlendirme)

psikolog seç
289 TL
30 Dakika
psikolog seç
289 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Psikolog Sena Kılınçarslan. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun oldum. Şu anda Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisansıma devam ediyorum. Seanslarımı bilişsel davranışçı terapi, duygu odaklı terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi ekollerine bağlı kalarak gerçekleştiriyorum. Çalıştığım alanlar kaygı/anksiyete bozuklukları (yaygın kaygı boz., sosyal kaygı, panikatak, kaygı yönetimi), fobiler (yükseklik, hayvan, karanlık, yalnızlık, kaybetme, ölüm korkusu vb) depresyon, takıntılar, tükenmişlik, değersizlik, duygu yönetimi, öfke kontrol sorunu, özgüven eksikliği, özsaygı, içe kapanma, iletişim sorunları, flört/eş şiddeti, bağlanma sorunları, uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğuna (DEHB) yönelik müdahaleler, sınav kaygısı, zaman yönetimi, ergen danışmanlığı ve ebeveyn danışmanlığı şeklindedir. 4-12 yaş arası çocuklarla kıskançlık, bağlanma, özgüven, kaygı ve öfke, kurallara uyma, altına kaçırma, içe kapanma, okul sorunları, aile ilişkileri konularında online oyun terapisi yapmaktayım. Aynı zamanda MMPI, WISC-R, Moxo, Neurosound ve diğer birçok kişilik ve dikkat testinin uygulayıcısıyım. Hayatınızın herhangi bir döneminde karşılaştığınız zorluklarla baş etmenize yardımcı olmak adına buradayım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Kaygı/anksiyete bozuklukları (yaygın kaygı boz., sosyal kaygı, panikatak, kaygı yönetimi), fobiler (yükseklik, hayvan, karanlık, yalnızlık, kaybetme, ölüm korkusu vb) depresyon, takıntılar, tükenmişlik, değersizlik, duygu yönetimi, öfke kontrol sorunu, özgüven eksikliği, özsaygı, içe kapanma, iletişim sorunları, flört/eş şiddeti, bağlanma sorunları, uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğuna (DEHB) yönelik müdahaleler, sınav kaygısı, zaman yönetimi, ergen danışmanlığı ve ebeveyn danışmanlığı şeklindedir. 4-12 yaş arası çocuklarla kıskançlık, bağlanma, özgüven, kaygı ve öfke, kurallara uyma, altına kaçırma, içe kapanma, okul sorunları, aile ilişkileri konularında online oyun terapisi yapmaktayım. Aynı zamanda MMPI, WISC-R, Moxo, Neurosound ve diğer birçok kişilik ve dikkat testinin uygulayıcısıyım.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
05.04.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Şubat ayının 19 undan beri sanırım görüşüyoruz. İlk görüştüğümüz zamana göre çok daha farkındalık kazanmış ve iyi hissediyorum. Geçmişteki psikolog tecrübelerime oranla çok daha verimli ve güzel görüşmeler oluyor. Terapi sürecinden oldukça memnunum. Sena hanım sayesinde kaydettiğim büyük ilerlemenin daha da artacağına inanıyorum. Birlikte konuşup karar verdiğimiz ya da Sena hanımın önerdiği şeyleri terapi sürecinde gerçekleştiriyor olmak da bana iyi geliyor. Kendimi tanıma, farkına varma ve iyileşmeme müthiş etkilerinden dolayı çok mutluyum. İyi ki Sena hanımla görüşmeye başlamışım. 💫🌸