İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Merhaba, ben Tuğba Avcı. ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldum. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansıma devam etmekteyim. Yetişkin ve Ergen Bireylerde Anksiyete, OKB, Panik Atak, Sosyal Kaygı, Duygu Farkındalığı ve Kontrolü, Özgüven Eksikliği, Aile ve Çift Terapisi, Uyum Problemleri, Depresyon, Bağımlılık ve Yas Süreci alanlarında psikoterapi hizmeti vermekteyim. Çalışma ekollerim arasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Danışan Odaklı Psikoterapi ve Psikanalitik Psikoterapi bulunmaktadır. Değişim yolculuğunuzda her zaman yanınızdayım.

Eğitimleri

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Yetişkin ve ergen bireylerde Anksiyete, OKB, Panik Atak, Sosyal Kaygı, Duygu Farkındalığı ve Kontrolü, Özgüven Eksikliği, Aile ve Çift Terapisi, Uyum Problemleri, Depresyon, Bağımlılık ve Yas Süreci , Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Danışan Odaklı Psikoterapi ve Psikanalitik Psikoterapi

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
13.10.2020
İlk seansımızdan itibaren kendimi daha iyi anlamaya başladıkça çok iyi hissettim. Hayat puzzleda hep eksik olan parça kendimmişim. Bana bunu gösterdiği için Tuğba Hanıma çok teşekkür ederim. Az harika bir psikologsunuz. Sıcacık,içten ses tonunuz o kadar güven veriyor ki. Yüzünüzdeki tebessümü herkes görmeli. İyi ki tanıştım sizinle. Yolumuz daha var biliyorum. Ama bu yolda yalnız olmadığımı hissettirmeniz bana güç veriyor. Kendimdeki gücü keşfetmeye başlamak çok heyecan verici. O kadar çok sorunla boğuşuyordum ama çözümün bende olduğunu görememiştim. Herkese tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
14.10.2020
Tuba Hanim ile guzel bir paylasim icine girdik.Bu farkindalik yolculugunda onunla tanistigim icin ve bana cikis yollarini gostermede destek oldugu icin kendisine tesekkur ediyorum.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.