İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Tuğçe Melis İleri

Hakkında

Merhabalar, ben Tuğçe Melis İleri. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. İntihar tespit ve önleme çalışmalarımın ardından Depresyon, Anksiyete Bozukluğu, Şizofreni, Bipolar Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Narsistik ve Borderline Kişilik Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Yas Terapisi, Yeme Bozuklukları, Çift Terapisi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Depresyon, Anksiyete Bozukluğu, Şizofreni, Bipolar Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Narsistik ve Borderline Kişilik Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Yas Terapisi, Yeme Bozuklukları, Çift Terapisi

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
08.12.2020
Tuğçe Hanım ile ilk seansım gayet güzel ve moral vericiydi. Danışanını bir arkadaş gibi görerek, yol gösteren bir psikolog profilini şimdiden bende hissettirdi. Seanslara mümkün olduğunca katılmak istiyorum. Sonraki seansı heyecanla bekliyorum. Tuğçe Hanım'dan gayet memnunum. İyi ki onu seçmişim. İlgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Herkese Tuğçe Hanım'ı tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
07.12.2020
Melis Hanım çok kibar çok nazik bir insan ve mükemmel bir şekilde motive ediyor insanı. İlerleyen seanslarda da daha çok fayda görebileceğime inanıyorum kendisinden gayet memnunum.
Anonim Kullanıcı
03.12.2020
İnsan ilişkilerimde ve hayatımda çok olumlu gelişmeler yaşandı bunu Melis Hanımın ilgisi ve özverili çalışmaları sonucunda yaşadığımı kendisine söylememe rağmen mütevazilik yapıp benim gerçekleştirdiğimi söyledi. En başta benim de bazı tereddütlerim vardı hem online psikoloğun iyi gelip gelemeyeceği hem de psikolog seçim aşamasında lakin bundan sonraki süreçte Melis Hanımı tercih edeceğimi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Yaşadıklarımı kısacık bir paragrafla da olsa anlatmaya çalıştım aklında soruları olanlar Melis Hanımla bir seans yaptıktan sonra dediklerimi çok daha iyi anlayacaktır. Her şey için teşekkürler Melis hanım :)))
Anonim Kullanıcı
28.11.2020
Kendisine çok teşekkür ediyor bir sonraki seansı hevesle bekliyorum. Yıllardır gittiğim psikoloğumun bana söyleyemediğini tek seferde söyleyip gözümü açtı diyebilirim. Kesinlikle şans vermelisiniz zira yumuşak ve anlayışlı ses tonuyla kendinizi güvende hissedecek ve belki de günlerden sonra ilk defa gülümseyeceksiniz :)
Anonim Kullanıcı
22.11.2020
Kendisi ile şimdiye kadar 3 seans yaptım, gerçekten çok şeker çok tatlı bir hanım. Sizi dinler ve onun sözünü kesseniz bile sizin konuşmanıza müsaade eder. Hiç bölmez sizi ve anlattıkça anlatırsınız. Anlatımda çok iyi geri dönüşler alırsınız kendisinden. Buradan da bu platform aracılığıyla kendisine sevgiler.
Anonim Kullanıcı
13.11.2020
Tuğçe Hanım ile yollarımızın kesişmesine çok mutluyum. Sizi bıkmadan usanmadan dinleyen, yorumlayan, sorunlarınızı en güzel ve anlaşılır şekilde çözümlemenizi sağlayan bir psikolog. Güzel enerjisi bile kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor🙏🏻
Anonim Kullanıcı
11.11.2020
Gerçekten Tuğçe hanım çok güzel dinleyen, dinlediklerini objektif biçimde size sunan ve yönlendiren biri. İnanın çok ilgili bir psikolog. Ben çok mutluyum onla görüşmekten. İyi ki varsınız Tuğçe Hanım :))
Anonim Kullanıcı
10.11.2020
Merhabalar, öncelikle psikolog hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tavsiye üzerine, açıkçası çok da umutlu olmayarak gelmiştim ama yıllardır kendime bile itiraf etmekte zorlandığım sorunlarımı gün yüzüne çıkardı ve çözüme ulaştırdı. Psikolog Tuğçe Melis Hanım'ı tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla sonuca ulaşacağınız kanaatindeyim.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.