İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yıldız Yetiştiren

Hakkında

Merhaba, ben Yıldız Yetiştiren. 2017 yılında Okan Üniversitesi'nde Psikoloji lisansımı tamamladım. Çoğunlukla ergen ve yetişkin bireyler ile çalışmaktayım. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Aile Danışmanlığı eğitimlerimin ardından; Oyun Terapisi, Anne-Baba Danışmanlığı, Ergen Psikolojisi ve Ergenlik Sorunları, Tırnak Yeme, Okul Fobisi, Ayrılma Kaygısı ve Kaygı Bozukluğu, Sosyal Fobi, Çocuklarda Beslenme ve Yeme Bozukluğu, Davranım Bozuklukları, Bireysel Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, OKB, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları (Kaygı-Panik Atak), Kişilik Bozuklukları, Ayrılık ve Boşanma Psikolojisi, İş ve Yaşam Danışmanlığı alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

OKAN ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Oyun Terapisi, Anne-Baba Danışmanlığı, Ergen Psikolojisi ve Ergenlik Sorunları, Tırnak Yeme, Okul Fobisi, Ayrılma Kaygısı ve Kaygı Bozukluğu, Sosyal Fobi, Çocuklarda Beslenme ve Yeme Bozukluğu, Davranım Bozuklukları, Bireysel Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, OKB, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları (Kaygı-Panik Atak), Kişilik Bozuklukları, Ayrılık ve Boşanma Psikolojisi, İş ve Yaşam Danışmanlığı

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
18.01.2021
Çok samimi, içten ve bakış açımı değiştirmeye başlayan bir doktor. Çok teşekkür ederim her şey için💞
Anonim Kullanıcı
11.01.2021
Çok samimi, içten ve gerçekten insanı anlayabilen bir uzman teşekkür ederim iyi ki varsınız😍
Anonim Kullanıcı
08.01.2021
İyi ki tanışmışız şimdi her şey daha kolay gibi teşekkürler 🥰
Anonim Kullanıcı
01.01.2021
Çok tatlı bir psikolog. Çok sevdim. İyi ki varsınız. 💕
Anonim Kullanıcı
01.01.2021
Çok tatlış, çok samimi bir psikolog. Çok sevdim sizi. İyi ki varsınız. 💕 Bu mesleği asla bırakmayınız.☺️
Anonim Kullanıcı
17.11.2020
Sesiniz insana gerçekten çok iyi geliyor 🌸
Anonim Kullanıcı
17.11.2020
Bir süredir görüşüyorum. Oldukça ilgili ve yararlı bir terapist.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.