İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Zeynep Kızılgül

Hakkında

Yakın Doğu Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimi ve Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. KKTC Ruh Sağlığı Derneği’nde başta bağımlılık olmak üzere birçok ruh sağlığı bozukluğu alanında çalışmalar yürüttüm. Alkol ve Madde Bağımlılıkları, Egzersiz Bağımlılığı, Sosyal Medya Bağımlılığı, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluk, Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü, İkili İlişkiler, Evlilik Sorunları, Boşanma Süreci, Ebeveyn-Çocuk İlişkileri alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Alkol ve Madde Bağımlılıkları, Egzersiz Bağımlılığı, Sosyal Medya Bağımlılığı, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluk, Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü, İkili İlişkiler, Evlilik Sorunları, Boşanma Süreci, Ebeveyn-Çocuk İlişkileri

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
21.10.2020
Bugün telefonda terapi aldım, çok memnun kaldım.
Anonim Kullanıcı
24.10.2020
Çok güzel terapi oldu.zeynep hanım süper bir insan
Anonim Kullanıcı
03.11.2020
Çok çok memnun kaldim.Teşekkur ediyorum.
Anonim Kullanıcı
05.11.2020
Çok verimli bir terapi oldu çok teşekkür ediyorum
Anonim Kullanıcı
06.11.2020
En yakın zamanda yeni seanslarla beraber mental düzenimde dağılan parçaları toplamak maksadıyla aktaracağı görüşleri dört gözle bekliyorum. Zeynep hanım sınırlarını iyi bilen ve tespitleriyle güzel yaklaşımlar oluşturan bir psikolog kendisinden gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.